Kapat
Nissan Kampanya
Nissan Kampanyaları 188 views 0

Nissan Aralık 2017 Kampanyaları

Nissan kampanya fırsatları Aralık ayı için duyuruldu. Nissan yıl sonu kampanya fırsatları araç almak isteyen tüketicileri bir hayli memnun edecek gibi. Nissan, Yıl Sonu Heyecan Paketini sizler için duyurdu. Ayrıca Yeni Nissan QASHQAI için lansmana özel finansman desteği bulunmakta.

Aralık ayı boyunca Nissan’dan 4 adet lastik alımınızda Tüm Servis Hizmetlerinde geçerli 150 TL indirim çeki hediye ediliyor.

Nissan kampanya fırsatları içerisinde ayrıca, 3 yaş ve üzeri Nissan araçlara özel, 320 TL fiyatlardan başlayan avantajlı servis paketleri Nissan yetkili servislerinde sizleri bekliyor.

Yukarıda belirtilen kampanyaları detaylı bir şekilde sizler için aşağıda inceledik.

NİSSAN YIL SONU HEYECAN PAKETİ FIRSATI

Aralık ayı boyunca Nissan SUV modellerinde %0 faiz fırsatı ile 40.000 TL’ye varan kredi tutarlarını, ayda 4.000 TL’ye varan fiyat fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde 2017 yılı 2.taksit MTV ödemeniz Nissan’dan. Nissan kampanyasında ayrıca Micra modelinde 12.000 TL kredi tutarına 12 ay %0 faiz ve 2.000 TL’ye varan fiyat fırsatları sunuluyor. Nissan Micra için 2017 MTV son taksit ödemesi Nissan tarafından karşılanacaktır.

Nissan Kampanya

Yukarıda belirtilen kampanya koşulları Nissan Otomativ A.Ş. tarafından haber vermeksizin değiştirme hakkını gizli tutar. Nissan bu kampanyası katalım sağlamış Yetkli Satıcılarda geçerlidir.

Konuyla ilgili Bakanlık görüşünde veya Kanunda yapılacak vergi farklılığı değişikliklerinden Nissan firması sorumlu değildir. Detaylı bilgiyi Nissan Yetkili satıcılarından ve www.nissan.com.tr adresinden alabilirsiniz.

 

YENİ NİSSAN QASHQAI LANSMANA ÖZEL FİNASMAN DESTEĞİ ARALIK FIRSATI

Türkiye’de en çok satılan SUV modeline olan Qashqai yeni modeli ile göz dolduruyor. Yeni Qashqai Lansmana özel sunulan fırsatta 40.000 TL tutarlı kredi için 12 ay %0 faiz oranı ile Nissan finansman desteğiyle Yeni Qashqai sizlerde sahip olabilirsiniz. Detaylar Nissan Yetkili Satıcılarında.

Nissan Kampanya

Yukarıda belirtilen kampanya koşulları Nissan Otomativ A.Ş. tarafından haber vermeksizin değiştirme hakkını gizli tutar. Nissan bu kampanyası katalım sağlamış Yetkli Satıcılarda geçerlidir.

Konuyla ilgili Bakanlık görüşünde veya Kanunda yapılacak vergi farklılığı değişikliklerinden Nissan firması sorumlu değildir. Detaylı bilgiyi Nissan Yetkili satıcılarından ve www.nissan.com.tr adresinden alabilirsiniz.

 

NISSAN KIŞ BAKIM KAMPANYASI

Nissan Aralık ayı boyunca Yetkili Servislerden yapılacak Lassa veya Bridgestone markalarından birinden 4 det lastik almaları durumunda 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak olan 150 TL (KDV dahil) İndirim Çeki hediye ediyor.

Kazanılan 150 TL indirim çeki tüm bakım, onarım ve aksesuar alımlarında kullanabilecekleridir. Kampanyadan yararlanmak için Lastik alım iş emrinin veya faturanın ibraz edilmesi yeterli olacaktır. Hediye çekini sadece çeki kazanan araç sahibi kendi aracı için kullanabilir, başka bir Nissan araç sahibine devir edemez.

İndirim çeki Lastik alımı yapılan bayide geçerli olup, tek bir seferde kullanılacaktır. Çeki parçalı olarak kullanamazsınız.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için Nissan Yetkili servislerinde Lassa veya Bridgestone marka lastik alımı yapılması gereklidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

 

NISSAN SERVİS PAKETİ KAMPANYASI

Nissan 3 yaş ve üzeri araçlarına özel, 320 TL fiyatlardan başlayan avantajlı servis paketleri sunuyor. Fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aracınız Nissan Yetkili Servislerine götürmek.

Nissan Kampanya Nissan Kampanya Nissan Kampanya Nissan Kampanya Nissan Kampanya

Yukarıda belirtilen paket içerikleri menü bakım fiyatları kendi içinde model bazlı değişiklik gösterebilir. Tablolarda belirtilen fiyatlar Nissan modellerinde ki en düşük kapsama sahip paket fiyatlarını içermektedir. Fiyatlar tavsiye niteliğinde verilmiştir.

Dizel Araç Bakım Paketi İçerik Kapsamı : Yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi, yağ, işçilik Nissan Almera’da buji de pakete dahildir. Nissan Pick-Up modelinde polen filtresi pakette yer almıyor.

Ayrıc Dizel Araç Bakımında yakıt filtresiz pakette bulunuyor. Nissan paket fiyatlarına KDV dahil edilmiştir. Paket fiyatlarında ve paket içeriğinde Nissan değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Nissan kampanyası 1 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyalarla ilgili detaylar Nissan Yetkili Satıcılarında.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.