Kapat

Migroskop 30 Kasım 2017 Migros Aktüel Kataloğu

Migros marketleri 30 Kasım – 13 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan Migroskop indirim kataloğunu bugün yayınlandı! Migros her sayısında olduğu gibi bu hafta ki aktüel kataloğ sayısında yine yüzlerce üründe fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bilindiği gibi Migros her sayısında Gıda ürünlerine, Elektronik ürünlerine ve Temizlik ürünlerine büyük ağırlık veriyor ve bu ürünlerde inanılmaz kampanyalar yapıyor.

Migros aktüel fırsatlarından yararlanmak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Migros Money Club Kart sahibi olmanız gerekiyor. Eğer Money Club Kart sahibi değilseniz tüm Migros marketlerden kolayca bu karta sahip olabilirsiniz.

1- 14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak güncel Migroskop kataloğu yayınlandı. Kampanya detayları için Migros aktüel kataloğu inceleyin.

Sadece Money Club Kart değil ayrıca Money Bonus Kart fırsatları Migros aktüel kataloğunda bu sayısında da fırsatlar sunmaya devam ediyor. Money Bonus Kart sahibi olmak için “Money” yaz, 3340’a SMs Göndermeniz yeterli olacaktır.

Migros aktüel kataloğu’nda Gördüğünüze inanın fırsatları Migroskop’un bu sayısında da devam

ediyor.

Migros 500. Mağaza Açılış Şerefine, M FIRIN Mağazalarından Ürün Alana Her 50. Kişiye 50 Money Hediye Ediyor!

Migroskop’un bu sayında indirimlerinde yanında 1 ALANA 1 HEDİYE fırsatlarıda bulunuyor.

Money Club Kart ile tek seferde 10 TL’lik Hellmann’s alışverişlerine 15 adet iPhone 7’den birini kazanma şansı elde edebilirsiniz.

400 gr. Organik Hemşin Çayı ve 400 gr. Organik Rize Çayı alımlarınızda 3 AL 2 ÖDE fırsatı bulunuyor.

Tek seferde 18 TL ve üzeri Yumuşatıcı alışverişlerinizde 5 Money kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Fırsatlardan yararlanmak için MONEY, yaz 5818’e SMS Gönder!

Money Club Kart ile tek seferde her 40 TL’lik Finish Power&Free alışverişleriniz ile, siz de Ege Orman Vakfı’na bir fidan bağışlayabilirsiniz.

Migros aktüel fırsatları için Migroskop kataloğunu inceleyebilirsiniz.

1- 14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak güncel Migroskop kataloğu yayınlandı. Kampanya detayları için Migros aktüel kataloğu inceleyin.

“Migroskop 30 Kasım 2017 Migros Aktüel Kataloğu” üzerine 3 yorum

  1. ceyda kılıç dedi ki:

    Eti ürünlerinde indirimler güzel. Daha 2 gün önce aldım bir sürü ürün. Bilseydim beklerdim.

  2. altan dedi ki:

    duracell pil gelsin indirimli. Geçenlerde yapıldı kaçırdım indirimi.

  3. Kemal dedi ki:

    Polonez sucuğun fiyatı iyi bence. Bir önceki katalogda 1 alana 1 bedava kampanyası vardı. Polonez sucuğu ilk defa denedim memnun kaldım. Acılısı süper bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.