Kapat

Migros Aktüel Kataloğu 26 Nisan – 9 Mayıs 2018

Sonraki

Migroskop kataloğunun 700.sayısı ile tekrar beraberiz. Nisan ayının son haftası başlayan Migros aktüel kampanyaları 26 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacaktır. 72 sayfadan oluşan katalog detayları yazımızın devamında.

Resmen bahar aylarının müjdecisi olan Migroskop kataloğu kozmetik ürünlerini takip edenleri sevindirecek gibi duruyor. Kataloğun kapak sayfası direkt olarak kozmetik ürünleri ile ilgili çok avantajlı bir kampanya ile bizleri karşılıyor. Kişisel Bakım Ürünlerinde net %50 indirim fırsatı düzenlenmiş.

Migros aktüel kataloğun 2. ve 3.sayfalarına geldiğimizde Yüz, vücut, el bakım krem ve losyon çeşitlerinde, Maybelline, MaxFactor, Golden Rose ve L’oreal Paris markalı makyaj ürünlerinde, Parfüm ve kadın deodorant ürünlerinde, Real Techniques, Ecotolls, Lionesse, Trim, Fe, ProNail, B-Cure markalı makyaj ürünlerinde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Belirtilen markalarda ki %50 indirim fırsatı 2 – 7 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olup, Katalog ürünleri kampanyaya dahil değildir. İndirim kampanyasından yararlanabilmeniz için Moeny Club Kard veya Money Bonus Kart sahibi olmanız gerekmektedir.

Migroskop kataloğunda sadece indirim yapılmadığını artık Migros sever herkes biliyordur diye düşünüyoruz. Money puan hediyeleri olsun, hediyeli ürünler olsun seçili bir çok üründe çeşitli kampanyalar görmek mümkün oluyor. 26 Nisan itibari ile Migros marketlerde bulabileceğimiz önemli fırsatlardan bazılarını sizler için derledik. Tamamını burada yazma şansımız yok maalesef. O yüzden sadece önemli olduğunu düşündüğümüz kampanyaları listeleyeceğiz. Migros katalog detaylarını sizlerde dikkatlice yine inceleyin.

 • Money Club Kart ile tek seferde 2 adet 8×4 Limited Edition Deodorant alımlarınıza 3 Money HEDİYE!
 • Money Club Kart ile tek seferde 2 adet Nivea deodorant alımlarınıza 4 Money HEDİYE!
 • Uludağ Premium Yüz Spreyi Çeşitlerinde %25 indirim!
 • Tresan Şampuan 500 ml. Çeşitlerinde %20 indirim!
 • Duru Natures Treasures Duş Jeli 700 ml. Çeşitlerinde 1 ALANA 1 HEDİYE!
 • Vepa Saç Fırçası Çeşitlerinde %25 indirim!
 • Nivea Sun Güneş Bakım Ürünü Çeşitlerinde %20 indirim!
 • Urban Care Saç Bakım Ürünlerinde %40 indirim!
 • Gliss Saç Bakım Ürünleri 22,90 TL ve 1 ALANA 1 HEDİYE!
 • Money Club Kart ile tek seferde 20 TL’lik Elidor ürün alışverişi yapan 1.000 kişişey çekilişle 10 Money ve 6 Aylık BluTV üyeliği HEDİYE!
 • Money Club Kart ile tek seferde 25 TL’lik Signal ürün alımlarınıza 10 Money HEDİYE!

Schwarzkopf markası 120.yılına özel, Money Club Kart ile tek seferde yapacağınız 20 TL’lik Schwarzkopf ürün alışverişlerinizde, çekilişle tost makinesinden buzdolabına kadar bir çok muhteşem üründen birini kazanma şansı sunuyor. Bu kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Migroskop kataloğunun 11.sayfasında bulabilir. Arzu edenler www.moneyclubkart.com adresinden de detaylı bilgilere ulaşabilirler.

26 Nisan tarihinde başlayacak Migroskop kataloğu fırsatlarında erkek bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri gibi kozmetik ürünleri de bulunmakta. Migros aktüel kataloglarda hiç bir zaman eksik olmayan Gıda ürünlerinde de çeşitli indirim ve puan fırsatları sizleri bekliyor. Bitti mi tabii ki hayır,  eviniz için bir çok ürün dekoratif ürün ve temizlik ürünlerinde de kampanyalar düzenlenmiş durumda. Hemen altta kampanya görsellerini incelemeye başlayıp alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz.

Migroskop 26 Nisan – 9 Mayıs 2018 Migros Aktüel Kataloğu

Migroskop 26 Nisan 2018 Migros Aktüel Kataloğu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.