Kapat

Migros Toptan Marketlerde 60 TL Bonus Kazanma Fırsatı!

Garanti Bonus kampanya fırsatlarında, bizlere Migros Toptan marketlerde geçerli olacak çok özel bir avantaj sunuyor. 6 Mart – 5 Nisan 2018 tarihleri arsında geçerli olacak kampanyada, 60 TL Bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Bonus’un Migros Toptan Marketleri ile yaptığı kampanya iş ortaklığında, 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 60 TL bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Bonus Flaş mobil uygulamadan veya SMS yoluyla kampayay katılım sağlayabilirsiniz. SMS yoluyla katılmak için 3340’a MIGROSTOPTAN yazıp göndermeniz yeterlidir. Bonus Flaş uygulamasında ilgili kampanyayı bulup HEMEN KATIL butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Migros Toptan Market 60 TL Bonus Kampanya Koşulları

Bu kampanyadan yararlanmak için 6 Mart – 5 Nisan 2018 tarihleri arasında tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde SMS yoluyla katılım sağladıysanız 50 TL, Bonus Flaş uygulaması ile katılım sağladıysanız 60 TL bonus kazanabileceksiniz. Kampanya müşteri bazında düzenlenmektedir. Bundan dolayı bir müşteri kampanyaya bir kez katılım sağlayabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız bonuslar, 15 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu tarihten sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Ek kartlar, peşin veya taksitli alışverişleriniz kampanyaya dahildir. Ödül kullanımları ve Sanal Poslardan yapıulan işlemler kampanyay dahil edilmeyecektir. İptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için kartınıza mutlaka Garanti Pos cihazlarından işlem yapılmalıdır.

Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Business, Bonus Genç, TEB Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Paracard, Flexi, ABank Bonus Busines, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, ABank Bonus, Şeker Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kartları kampanyaya dahildir.

Tüzel kart sahibi müşteriler sadece SMs yöntemiyle kampanyaya satılım sağlayabilirler. Tüzel müşterilerin kampanyaya katılabilmesi için firma yetkilisinin bankaya kayıtlı olan cep telefonu ile SMS başvurusu yapması gerekmektedir. Şahıs şirket sahipleri Bonus Flaş uygulaması üzerinden sadece ticari kartla ile katılım sağlayabilirler.

SMS yoluyla kampanyaya katılacak müşteriler, bankada kayıtlı olan cep telefonları üzerinden SMs göndermeleri gerekmetedir. Bonus Flaş uygulması üzerinden katılacaklar ise uygulamaya kendi kredi katı bilgileri ilg giriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya ilk olarak SMS yöntemi ile katılanlar, katılım taleplerini iptal ederek yeniden Bonus Flaş üzerinden katılım sağlayamazlar.

Sigara, Şeker (küp, toz veya çuval), Alkollü İçkiler, Operatörlerden TL yükleme ve Yeni satış amaçlı toptan satın alımlarınız kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç kart ile kampanyaya katılmadan önce 3340’a EVET MIGROSTOPTAN yazarak, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini yazıp SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kart tipleri için kampanyay katılım ücreti 4,99 TL’dir.

SMs yönetmi ile kampanyaya katılacak olan kart sahiplerinin SMS göndermeleri gereken bilgi ve numaralar aşağıda paylaşılmıştır.

  • Garanti Bonus kart müşteriler MIGROSTOPTAN yazıp 3340’a
  • ABank Bonus müşterileri 4055’e
  • TEB Bonus müşterileri 4616’ya
  • ING Bonus müşterileri 2205’e
  • Şeker Bonus müşterileri 7353’e
  • ICBC Turkey Bonus müşterileri 05327524404’e

Bonus kampanya kapsamında SMS yoluyla katılanlar için, Turkcell 0,65 TL, Türk Telekom 0,60 TL ve Vodafone 0,415 TL olarak ücretlendirilecektir. Garanti Bankasının müşterilere gönderdiği geri dönüş sms ücretleri kendisi tarafından karşılanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.