Kapat
Migroskop 29 Mart 2018 Migros Aktüel Kataloğu
Blog 152 views 0

Migros Çalışma Saatleri

1194 yılında kurulmuş olan Migros süper marketler zinciri bugünkü sahibi Efes Grup olarak bilinmektedir. Ev ihtiyaçları, kozmetik, gıda ve daha bir çok ürün çeşidinin içinde bulunduğu bu süper market zinciri haftanın her günü müşterilerine hizmet vermektedir.

Market zincirlerinde kendi kalitesini ön plana çıkartarak uygun fiyat politikası ile hizmete devam etmektedir. Bir çok il ve ilçe de standart büyüklükte bulunan Migros süper market zincirleri günlük ev ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyük marketlerden biri haline gelmiştir. 1994 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Migros internet üzerinden ve telefon ile sipariş seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır.

Kolay ve hızlı teslimat ile hizmetin en kalitesini sunmaya çalışan Migros marketleri 09. 00 – 22. 00 saatleri arasında çalışmaktadır. Gün içerisinde öğle tatili olmayan Migros bu saat dilimleri içerisinde sürekli çalışmaktadır.

Personel eğitimine önem veren firmalardan biri olduğu için kasiyer ve çalışanlarına ek hizmetlerde sunmaktadır. Geniş çalışma saatleri olan süper market zinciri Migros gün içinde hizmete aralıksız devam etmektedir.

İndirimli ürünleri ile bir çok şubede kampanyaları bulunan Migros çeşitli ilçelere sınırlı sayıda kampanya ürünleri sunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyata almak için tercih edilecek marketlerden biridir. Migros çalışanları tarafından da güler yüzlü ve samimi alışveriş keyfi sürülebilmektedir. Şikayet ya da öneri için market içerisinde yer alan öneri kutuları sayesinde daha iyi hizmet vermeye yönelik farklı çalışmalar yapmaktadır.

Kampanyalarında hediye kazanma ve yılın belli dönemlerinde yaptığı ciddi indirimler ile ev içerisinde gerekli olan malzemeleri uygun fiyatlı satmaktadır. Kendi bünyesinde yer alan ve aynı marka ismini taşıyan Migros ürünleri ile de kaliteli alışverişin keyfinin çıkarılmasını sağlamaktadır.

444 01 44 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilir. Bir çok alışveriş yöntemlerinden faydalanılabilmektedir. Şikayet, öneri ve talepler için çalışma saatleri içerisinde genel müdürlük ile görüşme yapılabilmektedir. Haftanın her günü telefon numarasından bilgi edinilebilmektedir. Migros süper marketler zinciri katıldığı sosyal sorumluluk projeleri ile de evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen süper marketlerden biri haline gelerek her geçen gün gelişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.