Kapat

Migroskop 1 Şubat 2018 Migros Aktüel Kataloğu

Migroskop katalogu 14 Şubata kadar sürecek olan fırsatlarda Hem İndirimli Hem Money Hediyeli kampanya sloganı ile karşımıza çıkıyor. Bu kampanya dahilinde Migros Money Club Kart ile yapılan alışverişlerde Money puan kazanma fırsatı bulunuyor. Onlarca üründe yapılan bu kampanyada toplamda 360 Money dağıtılacaktır. O yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Hangi ürünlerin bu kampanyaya dahil olduğunu görmek 1-5 arasında ki sayfalara göz atabilir, ileri ki sayfalarda da belirli ürünlerde bu kampanya ya dahil ürünleri görebilirsiniz.

Migroskop fırsatlarında belli bir harcama tutarı üzerine çeşitli indirim fırsatları bulunuyor. Bu kampanyaları sizler için aşağıda listeledik.

Tek sefer servis reyonundan yapılacak 50 TL ve üzeri açık peynir, zeytin, tereyağı ve et şarküteri alışverişlerinizde %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya detayı 14.sayfada.

Money Club Kart ile tek seferde 2 Danissimo alana 1 Money Hediye fırsatı bulunuyor. Migros marketlerde yeni satılmaya başlanan bu ürün fırsatından yararlanmak için 20.sayfaya göz atmanızı öneririz.

Money Club Kart ile tek seferde 20 TL’lik Elidor alışverişlerinize çekilişle her gün 1000 kişiye 20 Money fırsatı. Toplam 5 kişiye iPhone X 64GB Hediye fırsatı sizleri bekliyor. Bu kampanya dahilinde toplamda 280.000 Money hediye edilecektir. Kampanya detayları 41.sayfada.

Sevgililer günü neredeyse gelmek üzere. Migros markette bu katalogda sevgililer günü için bir çok ürüne yer vermiş. Süs eşyaları, Mumlar, Baya ve Bayan giyim ürünleri, Parfümler, Aşkı sembolize eden çikolata paketleri, Kahve Kupaları ve daha bir çok üründe hediye alma fısatı sizleri bekliyor.

Elektronik severle için güzel bir haberimiz var. Migros marketlerden tek seferde 1.000 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı bulunuyor. Televizyon, Beyaz eşya, Elektrikli ev aletleri veya Cep telefonu ihtiyacı olanlar mutlaka incelemeli. Uygun fiyatlı ürün yakalam şansınız olabilir. Bilmeyenler için not düşmekte fayda var. Migros marketlerde bulamadığınız elektronik cihazları mağaza yönetiminden getirtilmesi yönünde talepte bulanabilirsiniz.

Sırada okul ihtiyaçları var. Okulların ikinci döneminin başlamasına kısa bir zaman kaldı. Anneler ve babalar okula giden çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için listelerini eminiz ki hazırlamışlardır. Migros müşterilerine bu katalogtada Tüm Kırtasiye Ürünlerinde %30 indirim fırsatı sunmuş. Okul ihtiyacı alışverişlerinize başlamadan önce migros marketleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Diğer market veya kırstasiye firmalarının fiyatları ile karşılaştırma yapma şansınız olur.

Migros aktüel katalog fırsatlarından yararlanmak için Migroskop katalogunu şimdiden detaylıca inceleyebilir ve 1 Şubat Perşembe günü başlayacak olan fırsatlardan ilk yararlananlar sizler olabilirsiniz. Bazı kampanyalar stoklarla sınırlı ve hediye ürünler veya puan kampanyaları da aynı şekilde sınırlı sayıda dağıtılacaktır. Migros kampanya fırsatları 14 Şubat Çarşamba günü son bulacaktır.

Migros aktüel 1 – 14 Şubat 2018 katalogunu videolu olarak izleyebilirsiniz

1 Şubat – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Carrefour katalog detaylarını incelemenizi tavsiye ederiz.

“Migroskop 1 Şubat 2018 Migros Aktüel Kataloğu” üzerine 18 yorum

 1. kadir uçan dedi ki:

  Bir çok ürün indirime girmiş ayrıca bazı özel ürünlerde normal satışın çok altında satılacak fiyatlarda satılıyor ben yarın ilk iş migrosa uğrayacağım.

 2. aslı başarır dedi ki:

  Elektirikli ısıtıcılarda yine indirim var yine evimizi tam ısıtamadığımız için bir adet elektirikli ısıtıcı ya daha ihtiyaç duyuyoruz gidip migrostan bir adet alacağız.

 3. aysima tülün dedi ki:

  Migrosun bu haftaki kataloğundaki ürünlerden en çok teknolojik olanları hoşuma gitti hem kaliteli hemde ucuz markalar gerçekten bir kez gidip bakmanız gerek.

 4. servet demirbaş dedi ki:

  Migrosun özelliklede cebinize iyi gelecek başlıklı sayfalarında daha dikkat etmenizi tavsiye ederim indirimler bu sayfada daha fazla oluyor

 5. ece belenoğlu dedi ki:

  50 tl alışverişten sonra kahvaltılık ürünlerde %25 tl lik bir indirim kazanmak mümkün, bu tür indirimlerle gideri azaltıp birikimlerinizi artırmanız mümkün.

 6. meltem arcı dedi ki:

  Elektronik ürün almak istiyorsanız bu zamanı iyi değerlendirmeniz gerekiyor %10 luk indirim 1000 tl lik bir üründe 100 tl kaar etmenizi sağlıyor.

 7. ilhan keskin dedi ki:

  Telefon benim çok hoşuma gitti hem fiyat hemde özellik olarak, çok beğendim şuan bir telefon var ancak sanırım bunuda satın alacağım.

 8. mert genç dedi ki:

  1 şubattan itibaren ürünler genel olarak indirime girecek bu sürede iyi bir analiz yaparak güzel kaarlar elde edebilirsiniz.

 9. hakkı altın dedi ki:

  Telefon almak için bin tl civarında bir bütçem vardı uzun süredir telefonları araştırıyordum tam aradğım türden bir şeyi burada buldum ilk günden satın alacağım.

 10. cemre karakaş dedi ki:

  PS4 uygun fiyata gelmiş uzun zamandır oğlum için almayı düşünüyordum karne sonrası güzel bir hediye olur.

 11. merve nur ak dedi ki:

  Bu hafta gelenleri hem indirimli bir şekilde aldık hemde alışverişimiz sonucunda çekilişe girmeyi hak kazandık.

 12. fevzi kaya dedi ki:

  Diğer aylar gibi bu ayda gerekten büyük indirimler var sezon geçişlerinde ayrıca bir çok üründe indirim oluyor bu tür sezon geçişlerini daha iyi kullanmak lazım.

 13. cemil hakkı dedi ki:

  Tüm kırtasiye ürünlerinde %30’luk bir indirim yapılmış, bir çok kaliteli ürün çok ucuza satılıyor öğrencilerin kaçırmaması gereken bir fırsat

 14. mehmet gümüs dedi ki:

  İyi fiyat etiketindeki ürünlerde gerçekten büyük bir indirim bu ürünleri daha iyi incelemenizi tavsiye ederim.

 15. ali can durmuş dedi ki:

  Hem 20 tl lik bir alışveriş yaptık hemde çekilişe katıldık, herkesin çekilişe katılmasını tavsiye ederim bir çok hediye verilecek.

 16. cem açık dedi ki:

  Et gibi ürünlerde %25 lik bir indirim fırsatı var bunun için 50 tl harcama yapmamız gerekiyor, yarın gidip evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağım totalde %25 kaar etmiş olacağım.

 17. selda gümüş dedi ki:

  Bu haftada yok böyle fiyat adlı sayfadan televizyonu alacağız, uzun süredir bu fiyatlarda kaliteli bir televizyon arıyorduk bulduk.

 18. cemil uzun dedi ki:

  1000 tl üzerindeki alışverişlerimizde %10 luk bir indirim kazanıyoruz, eğer bu fırsatı iyi değerlendirirsek iyi kaarlar yapmamız çok kolay.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.