Kapat

Migros Aktüel Kataloğu 24 Mayıs – 6 Haziran 2018

Sonraki

Migros marketler zinciri Migroskop kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. İki hafta da bir yayımlanan Migros aktüel ürünler kampanya kataloğu 24 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak olup, 6 Haziran 2018 tarihine kadar sürecektir.

Mayıs ayının son Migroskop kataloğu olan bu kampanyada, Gördüğünüze inanın kampanyası, 1 ALANA 1 BEDAVA ve Money hediye kampanyaları bulunmakta. Gördüğünüze inanın kampanyalarında 60 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda 1 TL ile 12 TL arasında satın alabileceğiniz seçili ürünler bulunmakta. Bu kampanya ile ilgili detaylar migroskop kataloğunun 2.sayfasından itibaren inceleyebilirsiniz.

Migroskop kataloğunda indirim fırsatlarının yanında Moeny HEDİYE fırsatlarının da bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Money Club Kart veya Money Bonus kart ile yapacağınız seçili ürün gruplarında çeşitli hediye fırsatlarından ve Money puan fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu fırsatlardan ilkine beraberce göz atalım. Money Club Kart ile tek seferde 30 TL’lik Lipton alışverişlerinize Filiz veya Extra Dem 48’li Demlik Poşey Çay ürünü HEDİYE olarak verilecektir. Diğer hediyeli bir ürün kampanyası olan NESTLE markasına bakalım. Nestle Nesquik Kakaolu Toz 375 gr alımına Nestle Nesquik Sütlü Gofret HEDİYE! Money Club Kartınız ile tek seferde 10 TL ve üzeri Nestle Kahvaltılık Gevrek alışverişlerinize SEK Süt 500 ml. HEDİYE! Migros ve Kinder Joy markasının iş birliği ile miniklerimize karne hediyesi olabilecek bir fırsat var sırada. Tek seferde Money club Kart ile 10 TL’lik Kinder Joy alışverişi yapın, çekilişle 200 Scooter’dan birini kazanma şansı yakalayın! Bu kampanya detayları Migros kataloğunun 37.sayfasında.

Money Club Kart fırsatlarına devam ediyoruz. Money Club Kart ile tek seferde 12 TL ve üzeri Ülker atıştırmalık ürün alışverişine 2 Money HEDİYE! Money Club Kart ile tek seferde 5 TL’lik Biscolata alışverişlerinize 1 Money hediye! Peyman Badem çeşitlerinde %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Migroskop kataloğunda Money Club Kart fırsatları bitmiyor. Money Club Kart ile tek seferde 5 TL’lik Ruffles alışveriş yapın her gün 1.000 kişiye çekilişle 10 Money HEDİYE! Yaz aylarında içimiz serinleten katkısız Lipton Ice Tea kampanyası var sırada. Migros aktüel kampanya günlerinde Money Club Kart ile tek seferde 5 TL’lik Lipton Ice Tea alışverişlerinize çekilişle 200 Money HEDİYE şansını yakalayın.

Migroskop 24 Mayıs 2018 Migros Aktüel Kataloğu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.