Kapat

Metro Market Katalog 26 Nisan – 9 Mayıs 2018

Türkiye genelinde ki en büyük toptancı marketi olma özelliği taşıyan Metro Gross Market, devamlı düzenlediği kampanya ürün kataloglarına bir yenisini daha ekleyerek, 26 Nisan – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatlarını duyurdu.

İki hafta boyunca geçerli olacak Metro market katalog kampanyasında yüzlerce gıda, temizlik ve elektrikli ev aletleri gibi ürünler bulunmakta. Metro marketlerden Bonus kredi kartı ile 300 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 30 TL bonus kazanabilirsiniz. Başka bir kredi kartı fırsatı ise, Yapı Kredi Metro Club kart’a özel 6 taksit fırsatı sunulmaktadır.

26 Nisan tarihinde itibaren 50 TL’lik alışverişlerinizde belirli tarihlerde avanatjlı indirim fırsatlarına sahip ürün kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaları ayrıntılı olarak Metro market katalog görsellerinden inceleyebilirsiniz. Ramazan ayının gelmesiyle özellikle gıda ürünlerinde bolca kampanyalar görür olduk. Metro markette bu geleneği bozmadan Ramazan ayına özel seçili ürünlerde kampanya düzenlemiştir.

26 Nisan kampanya kataloğunda, Bebek ürünlerinde ön plana çıkarılmış ve seçili bir çok üründe kampanyalar düzenlenmiş. Uygun fiyatlardan çeşitli markaların bebek bezlerini uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Herkesin bir şekilde şampuana, tıraş ürünlerine ve bakım ürünlerine ihtiyacı vardır. Çeşitli kozmetik ürünlerinde kampanya düzenlemiş olan Metro gross market, Tüm Le Petit Marseillais Duş Jeli ürünlerinde %30 indirim, Arko Men Tıraş Jeli, Köpüğü ve Kolonyası ürünlerinde %30 indirim, Duru Güzelliklik Sabunu Çeşitlerinde %20 indirim, Tüm okey markalı ürünlerde %20 indirim, Colgate markalı ürünlerde %30 indirim, Orkid Ultra Ekstra Hijyenik Ped Çeşitlerinde %30 indirim, Nivea Yüz Temizleyici ürünlerinde %30 indirim kampanyası düzenlemiştir.

Deterjan ürünlerinde de uygun fiyatlı ürünlerde bulabileceğiniz katalogda, Ariel 10 kg. Deterjan 48,90 TL, Alo 4,5 kg. Deterjan 17,49 TL, Perwoll 3 lt. Sıvı Hassas Deterjan 22,90 TL, Vernel Max Konsantre Yumuşatıcı 1.440 ml. 11,99 TL, Vanish Sıvı Leke Çıkarıcı 4 lt. 26,90 TL, Prill Bulaşık Deterjanı 3,25 TL, Breff Trio WC Blok 11,90 TL, Airwick 2×250 ml. Pure Aerolsol Oda Kokusu %25 indirimli olarak satışa sunulacaktır.

Metro market katalog fırsatları hem aylık hemde haftalık olarak beğenimize sunulmaktadır. Çeşitli kategorilerde katalogları bulunan Metro market, farklı sektörlere farklı indirimler uygulayarak hedef kitlesine daha doğru bir şekilde ulaşmayı amaç edilmiş ve bunu büyük bir başarıyla gerçekleştirmiştir.

Metro market katalog detayları için;
https://www.kampanyabrosur.com/metro-market-katalog-26-nisan-2018/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.