Kapat

Maximum Kart ile Kira Geliri Vergisi 3 Taksit Fırsatı!

2018 yılına ait Kira Geliri Vergisi ödemesi için bir çok banka çeşitli kampanya fırsatları sunmaya başladılar. İş Bankası Maximum kampanya kapsamında, 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında www.isbank.com.tr adresi internet şubesini kullanarak 250 TL ve üzeri Kira Gelir Vergisi (GMSİ) ödemelerinizi 3 taksit olarak yapma fırsatı sunmaktadır.

İş Bankası Maximum özelliklerine sahip kredi kartlarını (MercedesCard, Maximiles ve Maximum) bu kampanyada kullanabilirsiniz. Vadematik kartı kullananlar, Aidatsız kart kullnanlar ve şirket kredi kartı kullananlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan yararlanmak için en az 250 TL Kira Gelir Vergisi ödemesi yapmanız durumunda yararlanabileceksiniz. Kampanya sadece isbank.com.tr adresinden yapılan işlemlerde geçerli olup, www.gib.gov.tr adresinden yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Ödeme işlemi ister peşin ister 2 taksit seçeneği seçilerekte gerçekleştirilebilir. Yapılacak 3 taksit işlemine vade farkı uygulanmayacaktır. Maximum kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için bilgisayarınızda en son güncel tarayıcı versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kira gelir vergisi ne kadar öderim diye merak edenler için, Kira Gelir Vergisi Hesaplama başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.