Kapat
30 TL MaxiPuan Akaryakıt Kampanyası!
BP Kampanyaları 63 views 0

Maximum Kart ile BP’den 40 TL’ye Varan MaxiPuan!

Bir BP kampanyası ile daha karşınızdayız. İş Bankası Maximum kredi kartı ile BP akaryakıt istasyonlarından 40 TL’ye varan MaxiPuan kazanma şansı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için Maximum Kart anlaşmalı BP isyasyonlarından 15 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 4.yakıt alışverişlerinize 40 TL MaxiPuan kazanacaksınız.

BP MaxiPuan Kampanya Katılım Koşulları;

Kampanyaya iki farklı yöntem ile katılım sağlanabiliyor. Birinci yöntem Maximum mobil uygulamasından Kampanyalar bölümüne gidip ilgili kampanyada KATIL butonuna tıklamanız gerekiyor. İkinci yöntem ise SMS ile katılım sağlamak isteyenler, kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonu numarası ile BP yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4402’ye SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Ziraat Bankası Maximum Kart sahipleri ise 4757’ye SMS göndermeleri gerekiyor. Gönderim yaptığınız SMS’lerin ücretlendirmesi kendi tarifeniz üzerinden gerçekleşecektir.

Kampanya kapsamına dahil olmayan kart işlemleri; MaxiPuan kullanımları, Şirlet Kredi Kartları, Maximum Fırsatlar, Aidatsız Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar ile yapılacak işlemler kampanya dışında tutulmuştur. Kredi Kartı işlemleri Maximum POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir. Aksi durumda işleminiz kampanyaya dahil edilmeyecektir. İade işlemleriniz ve Ürün iptal işlemleriniz kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil olan kartlar; İş Bankası kredi kartı Maximum özellikli olanlar (MercedesCard, Maximum, Maximiles ve İş’te Üniversiteli), Maximum programına dahil edilmiş Ziraat Bankası Kredi Kartları ve İş Bankası Bankamatik kartları kampanyada kullanılabilecektir.

Maximum program dahilinde katılım sağlamış Ziraat Bankası kredi kartına sahip kullanıcılar sadece SMS yolu ile katılım sağlayabilirler ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir. Yaptığınız yakıt alışveriş sonrasında kazanılan MaxiPuan’lar yine BP istasyonlarından yakıt alışveriş yapılırken kullanılacaktır. Kazandığınız puanlar 6 Nisan 2018 tarihinden itibaren kartınıza yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Nisan 2018’dir. Kullanılmayan BP MaxiPuan’lar silinecektir. Kampanya müşteri bazında uygulandığı için bir müşteri kampanyaya sadece bir kez katılım sağlayarak en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiMiles kart sahipleri yüklenen puanlarını MaxiMil’e çeviremeyecektir. Puanlar Avans MaxiMil kapatma işleminde kullanılamayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.