Kapat
BKM Express ile Kitapyurdu.com'da Anında 15 TL İndirim!
TEB Kampanyaları 96 views 0

Kitapyurdu.com’da %50 İndirim Fırsatı!

CEPTETEB uygulaması kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda CEPTETEBli iseniz CEPTETEB banka kartı ile www.kitapyurdu.com adresinden yapacağınız alışverişlerde yüzde 50 indirim elde edebilirsiniz. Bunun için şayet CEPTETEB uygulamasına sahip değilseniz hemen CEPTETEBli olun. Fırsatları kaçırmayın.

CEPTETEB Banka Kartı Kampanyası Detayları

CEPTETEB Banka kartı kampanyası 5 Eylül 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerliliğini koruyor. Kampanyaya dahil olmak için CEPTETEN banka kartına sahip olmak ve TEB banka kartıyla kitapkurdu.com adresinden alışveriş yapmak yeterli oluyor. Yapılan alışveriş sonrasında ödenen tutarın yüzde 50’i iade ediliyor. Kampanya süresi boyunca aylık olarak en fazla 25 TL yine kampanya süresi içerisinde toplamda en fazla 75 TL iade alınması mümkün olmaktadır.

Ana hesabı CEPTETEB hesap olan TEB banka kartı ve CEPTETEP banka kartı ile kitapyurdu.com adresinden alışveriş yaptıktan 5 gün sonrası ya da 5 gün içerisinde işlem yapılan CEPTETEB hesabına iade işlemi yapılmaktadır. Yapılan iadenin miktarı ödenen ücretin yüzde 50’si kadar olmaktadır. Şayet TEB müşterisi iseniz, CEPTETEB hesabının ana hesap olarak belirlenmesi gerekli olmaktadır. Ana hesap olarak belirlenme işlemi internet şubesi aracılığıyla çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra kampanyaya TEB bank kartı sahipleri de dahil edilmektedir.

CEPTETEB Banka Kartı kampanyası, CEPTETEB intnernet sitesi üzerinden bazı güncellemelerin yapılmasıyla dahil olunan bir avantajı yansıtmaktadır. Bu doğrultuda CEPTETEB hesabındaki bilgilerin güncellenmesi için; aşağıdaki adımları atmak gerekmektedir.

  • CEPTETEB İnternet şubesine giriş yapmak
  • Kartlar menüsünden TEB banka kartını seçmek
  • CEPTETEB hesap üzerinden yeni hesap ekleme seçeneğini eklemek
  • CEPTETEB hesabını ana hesap olarak belirlemek

Yukarıdaki yapılan değişikliklerin ardından kampanyanın ayrıcalıklarından yararlanmak mümkün olmaktadır. Şayet yapılan harcama iptal edilecek olursa; 30 gün süresi içerisinde verilen iade tekrar geri alınacaktır. Bu kampanya kapsamında yer almak için işlem yapılan hesabın CEPTETEB hesabı olması gerekli olmaktadır. kitapyurdu.com adresinden avantajlı bir şekilde yararlanmak ve yüzde 50 oranından bir geri ödeme kazanabilmek için kampanyaya katılmak gerekmektedir.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.