Kapat
İşCep'ten iPhone X 64 GB ve Samsung S8+ Kazanma Fırsatı!
İş Bankası Kampanyaları 102 views 0

İşCep’ten iPhone X 64 GB ve Samsung S8+ Kazanma Fırsatı!

İşCep kullanıcıları, yeni yıla çekiliş heyecanı ile girecek. Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için 1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında İşCep’e girmek gerekmektedir. Böylelikle 9 adet iPhone X ve 9 adet Samsung Galaxy S8+ kazanma fırsatı yakalanmış olmaktadır.

İşCep Kampanyasına Girmek için Yapılması Gerekenler

İşCep kampanya kapsamındaki çekilişe katılmak öncelikle kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için ise telefonunuzda İşCep uygulamasının bulunması gerekmektedir Bu uygulamayı Google Play, Appstore ya da İş Bankasının internet sitesinden indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı telefona kurmak ve İşCep’e giriş yapılması gerekmektedir. Giriş için T.C. Kimlik No ya da müşteri numarası ile birlikte müşteri şifresinin girilmesi yeterlidir. Böylelikle 1 adet çekiliş hakkı kazanılmış olmaktadır. Kampanyaya katılan herkese sadece 1 çekiliş hakkı verilmekte ve kampanyaya bu şekilde katılım sağlanmaktadır.

Yapılacak Olan Çekiliş ile İlgili Detaylar

Yeni yıl çekilişi ise 10 Ocak 2018 yılında yapılacak ve burada talihliler belirlenecektir. İşCep kullanıcıları arasındaki talihlilerden 9 kişiye 6.100 lira değerinde olan İphone X 64 GB ve 9 kişi de 4.500 değerindeki Samsung Galaxy S8+ verilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişin sonuçları ise 16 Ocak 2018 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir. Aynı zamanda posta ile de bildirim yapılacaktır. Postadan kaynaklanan gecikmelerden İş Bankası sorumlu değildir. Yapılan çekiliş ile asil ve yedek kişiler belirlenecek ve asillerin hediyelerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar almaları gerekmektedir. Asillerden bu tarihe kadar başvurmayanların olması durumunda yedeklere hediye verilecektir. Yedeklerin ise 15 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde hediyeyi kimse alamayacaktır.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.