Kapat
Hopi'den BP İstasyonlarında %1,5 Paracık Fırsatı!
BP Kampanyaları 62 views 0

Hopi’den BP İstasyonlarında %1,5 Paracık Fırsatı!

Hopi mobil uygulamasını kullananlananların dikkatine! Bu kampanya sizi ilgilendiriyor. 16 Şubat – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında BP istasyonlarından (kampanyaya katılan) akaryakıt alımlarınızda HOPİ mobil uygulama kullananlara %1,5 Paracık hediye ediliyor. BP kampanya detayları sayfamızın devamında.

Hopi BP kampanya katılım şartları;

Kampanyadan yararlanmak için, HOPİ kimliği tanıtılarak veya QR kod okutularak kampanya sürecinde BP istasyonlarından yağtığınız akaryakıt alışverişlerinizde KDV dahil ödeme tutarınız üzerinden %1,5 HOPİ paracık kazanabileceksiniz.

Bir Hopi’li kullanıcı an fazla iki farklı plaka için yapacağı akaryakıt alışverişlerinden paracık kazanabilecektir. Kampanya katılımında okutulan ilk iki araç plakası haricinde ki alışverişlerden paracık kazanılmayacaktır.

Kazandığınız HOPİ paracıklar sadece kampanyaya katılan BP istasyonlarından otogaz veya akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir. Diğer HOPİ üye iş yerlerinden paracıklarınızı kullanamazsınız.

Kazandığınız Paracıklar kazanılan tarihten itibaren 1 yıl süre ile geçerli olacaktır. Kullanmadığınız paracıklar 1 yılın sonunda silinecektir.

Hopi’den kazandığınız Paracıklar, yapacağınız alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır veya harcanır.

BP ve Hopi firması kampanya katılım koşullarında, kampanyanın zamanını değiştirme ve kampanya içeriğini değiştirme haklarını gizli tutarlar.

Her HOPİ’li kullanıcının kayıtlı araç plakaları ile bir gün içinde en fazla 3 kez akaryakıt harcamalarından paracık kazanabilirler.

HOPİ kullanıcıları kampanya dahilinde akaryakıt alımı yaptığı sistemde kayıtlı olan ilk 2 adet plakası ile bir gün içinde en fazla 150 TL, aylık olarak toplamda en fazla 500 TL akaryakıt alımına %1,5 HOPİ paracık kazanabilecektir.

Kazanılan HOPİ paracıklar bir gün içinde en fazla 350 paracık harcama limitine sahiptir.

BP taşıtmatik müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. HOPİ paracık kampanyasından yararlanan müşteriler aynı zamanda BP Club kampanya programlarından yararlanamazlar.

Kampanyaya katılan BP akaryakıt istasyonlarının listesini incelemek için www.bp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında daha detaylı bilgi için www.hopi.com.tr ve www.bp.com.tr adreslerini ziyaret etmenizi öneririz.

HOPİ ile ilgili merak ettiğiniz konuları, “Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır ?” başlıklı makalemizde detaylıca anlatmaya çalıştık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.