Kapat
Hopi Üzerinden Axess Ödemesi ile 30 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı!
Blog 215 views 0

Hopi Nedir ?

Alışverişin mobil uygulama ile yapılma imkanına kavuştuğu uygulamalardan biri de Hopi’dir. Mobil ödeme avantajının da bulunduğu bu uygulama sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden diledikleri alışverişi gerçekleştirme imkanına da sahiptir. Alışverişin App’i olarak ses getiren Hopi uygulaması IOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ya da tabletlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Yapılması gereken şey Google Play Store ya da AppStore aracılığı ile ücretsiz olarak uygulamayı indirmektir. İndirme işlemini gerçekleştiren kullanıcılara da uygulama tarafından Paracık hediye tanımlaması gerçekleştirilmektedir.

Hopi Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın indirilmesinin ardından Hopili Ol butonuna tıklanır ve cep telefonu numarası girilir. Kişisel bilgilerin bulunduğu form doldurulur ve üyelik işlemi başarıyla tamamlanır. Uygulamada kampanyalar, promosyon kodu, QR Kod sayfası, mobil ödeme gibi alanlar bulunmaktadır. Uygulamanın sunmuş olduğu ana sayfadan kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiler elde edilirken, katılım da sağlamak mümkündür. Kullanıcıların uygulamayı indirmesinin ardından arkadaşlarını davet etmesi sonucunda da paracık hediye edilmektedir.

Hopi mobil uygulaması kullanıcıları Hopi’nin geçerli olduğu noktalarda alışveriş gerçekleştirdiğinde uygulamada bulunan QR kodunu göstererek ya da kodun altında bulunan numarayı söyleyerek katılım sağlayabilir. Böylece Hopi’nin sunmuş olduğu indirimlerden faydalanılırken, paracık kazanma şansı da elde edilir.

Hopi uygulamasında bulunan ev işareti, kullanıcının profil detayını göstermektedir. Bu alana kişinin kendini tanıtması amacıyla işaretlemeler yapması, kişiye özel fırsatlardan yararlanabilmesi konusunda büyük yardımda bulunmaktadır. Böylelikle kimsenin haberdar olmadığı fırsatlardan kullanıcılar daha önce haberdar olabilmektedir.

Kullanıcılar hopi ile harcama yaptıkça paracık kazanmaktadır. Kazanılan paracıklar da anlaşmalı mağazalardan harcanabilmektedir. Üstelik paracıklar katlanma özelliğine de sahiptir. Örneğin 50 TL paracık kazanıldığını varsayarsak, paracıkları 3’e katlayan bir mağazaya gidilip alışveriş yapıldığında 50 TL değerindeki paracık 150 TL’ye yükselir. Böylece müşteriler harcadıkça daha fazla kazanmaktadır.

Hopi’nin Geçerli Olduğu Mağazalar Hangileridir?

Fins Spor, Divarese, MNG kargo, Budget, Digiturk, Morhipo, Club, Network, ETS Tur, Port Vale, AVIS, Altın Yıldız Classics, Çarşı, QUE, Beymen, Yargıcı, YKM, Beymen Business gibi mağazalar Hopi’nin geçerli olduğu mağazalardır. Daha fazla mağaza detayını www.hopi.com.tr adresinde bulmanız mümkündür.

Hopi Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılar hopi mobil uygulaması üzerinden kredi kartı tanımlaması yapabilmektedir. Kredi kartı tanımlaması gerçekleştirildikten sonra kayıtlı olan GSM numarasına kısa mesaj gönderilir ve onay verilir. Bu durumda kredi kartı tanımlaması gerçekleşmiş olur. Müşteriler Hopi’nin geçerli olduğu mağazalardan alışveriş yaparken ise QR kodunu yetkili kişiye gösterir ya da sayılardan oluşan kodu söyler. Yetkili olan kişi satış ekranından giriş yaptığı anda, Hopi kullanıcısının cep telefonuna onay mesajı yollanır. Kullanıcı da bu mesajı onayladıktan sonra ödeme başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Alışveriş özeti de yine kullanıcılara kısa mesaj ya da mail olarak gönderilmektedir.

Hopi Paracıklar Nasıl Harcanır?

Kullanıcılar yapmış oldukları alışverişler ile birlikte paracık kazanma şansı elde eder. Bu paracıklar uygulamada biriktirilebileceği gibi, istenilen zamanda da harcanabilmektedir. Tüm bunların yanında paracık katlama imkanı da bulunmaktadır. Biriken paracıkların ardından gerçekleştirilen alışverişler paracık katlama imkanı tanıyorsa, varolan paracıklar katsayı ile çarpılır. Bu katsayılar yapılan alışverişe göre değişiklik göstermektedir. Kazanılan paracıklar da Hopi anlaşmalı olan mağazalarda belirtilen ürünlerde harcanabilir.

Hopi uygulaması sayesinde siz de kazanmak istiyorsanız hemen akıllı cep telefonu ya da tabletinize AppStore ya da Google Play Store’dan Hopi Mobil Uygulaması indirin, siz de paracıklar kazanmaya başlayın. Kazandığınız paracıkları dilediğiniz mağazada harcama imkanına sahip olun. Siz harcarken, Hopi’niz dolsun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.