Kapat
Hopi Üzerinden Axess Ödemesi ile 30 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı!
Blog 208 views 0

Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Hopi farklı alanlarda kişiye özel alışveriş imkanları tanıyan bir mobil uygulamadır. Hopi, aynı zamanda alışverişleriniz için sizlere rehberlik eden bir uygulama özelliği taşıyor. Giyim, teknoloji, seyahat ve gıda alanlarında birçok marka ile çalışan Hopi, bu anlamda insan yaşamı için de büyük kolaylıklar doğuran bir uygulamadır. Hopi’nin kullanıcılarına yönelik en büyük avantajı, kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kampanyalar hakkında sizi bilgilendirmesidir. Bu sayede SMS, mail ve arama yoluyla gelen reklam kirliliklerinden de kurtulmuş olursunuz. Hopi bulunduğunuz bölgeye en yakın kampanyalardan haberdar olmanızı sağlayarak, anlaşmaları markaları üzerinden avantajlı alışverişler yapabilmenizi sağlar.

Hopi’ye Nasıl Üye Olurum?

Hopi uygulamasını aktif biçimde kullanabilmek ve tüm kampanyalardan haberdar olabilmek için uygulamayı indirdikten sonra üyelik işlemlerini yapmanız gerekiyor. App Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı indirdikten sonra sizlerden bazı kişisel bilgileriniz isteniyor. Daha sonradan bu aşamada verdiğiniz cep telefonu numarasına bir aktivasyon kodu geliyor. Daha sonra uygulamaya bu aktivasyon kodunu girerek, üyelik sözleşmesini onaylamanız yeterlidir. Ardından uygulamaya üyeliğiniz gerçekleşmeniz yeterlidir. Eğer App Store ve Google Play Store üzerine üyeliğiniz yoksa Hopi uygulamasını indirmeniz mümkün olmuyor.

Hopi tüm üyelerini mevcut cep telefonu numarası üzerinden tanır. Bu nedenle cep telefonu numaranızın değişmesi, üyeliğinizin de bitmesi anlamını taşır. Elbette telefon numaranızı güncelleyerek üyeliğinizin aynı kalmasını sağlayabilirsiniz ancak Hopi üzerinden kazandığınız Paracık puanlar, diğer telefon üzerine aktarılmaz. Bu açıdan uygulama, numara değişikliği yapmadan önce bu Paracık’ları kullanmanızı tavsiye ediyor.

Hopi Ücretli Bir Uygulama mı?

Hopi uygulamasını indirmek isteyen kişilerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. App Store ya da Google Play Store üzerine üyeliği bulunan kişiler Hopi’yi ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebilir. Daha sonraki kullanımlarınız için aylık ya da yıllık olarak herhangi bir ücret alınmıyor. Uygulamayı iOS ve Android tabanları ile çalışan tabletlere da rahatlıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ancak iOS tabanlı telefonlarda Hopi’yi kullanabilmeniz için sürümün en az 8 ve üzeri olması gerekiyor. Android tabanlı cihazlarda ise uygulamayı 4.3 ve üzeri sürüme sahip olan cihazlarda kullanabilirsiniz.

Hopi Üyelik İptali ve Bilgileri Güncelleme Nasıl Yapılır?

Hopi üzerinden var olan üyeliği iptal etmeniz mümkündür. Bunun için herhangi bir şekilde müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yok. Üyelik iptali için öncelikle profilim sayfasında yer alan Ayarlar bölümüne girdikten sonra, Bildirim Seçenekleri alanından E-posta ve SMS bildirimlerini kapatabilirsiniz. Bunun ardından uygulamayı telefondan sildikten sonra üyeliğiniz iptal edilmiş olur.

Hopi üyelik bilgilerini güncellemek isteyen kullanıcılar ise Kişisel Bilgilerim bölümünden tüm güncellemeleri anında yapabilir. Hopi’ye güncellemeler esnasında ve ilk üyelik esnasında girdiğiniz bilgilerin tamamen doğru olması gerekiyor.

Hopi İle Online Alışveriş Yapmak Güvenli mi?

Hopi, anlaşmalı olduğu markalar aracılığıyla sizlere online alışveriş imkanı sunan bir sitedir. Ancak yapacağınız alışverişlerin hiçbiri Hopi üzerinden yapılmıyor. Burada alışverişler kişilerin yönlendirildiği site ya da uygulama üzerinden yapılır. Bu sitelerin güvenlik sertifikalarına ise sitenin kendi Müşteri İlişkileri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Hopi üzerine girdiğiniz hiçbir bilgi açığa çıkmaz ve kötü amaçlar dahilinde kullanılmaz. Siteye üye olurken Ayarlar menüsünden Hopi’nin Gizlilik Politikası’nı okuyabilir ve güvenlik önlemlerini kendiniz görebilirsiniz.

Kampanyalardan Nasıl Faydalanırım?

Hopi uygulaması üzerinden size uygun olan tüm kampanyalar görüntülenir. Buradaki tüm kampanyalar Hopi Kimliği üzerine kaydedilir. İlgili mağazadan alışveriş yaparken kasadaki görevliye QR kodunu okutturabilirsiniz. Ayrıca Migros alışverişlerinde Hopi’den yararlanabilmek için QR kodunun altında yer alan 10 haneli numarayı kasiyere söylemeniz yeterli olacaktır.

Zubizu Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.