Kapat

Hopi ile Avis Araç Kiralama’da %30 indirim ve 30 Paracık Fırsatı!

Mart ayında araç kiralamayı düşünenler veya hali hazırda devamlı araç kiralayanlar bu kampanya tam size göre. Hopi mobil uygulaması ile Avis araç kiralama firmasından kiralama yapanlar %30 indirim ve 30 paracık kazanma fırsatı yakalıyor.

Hopi kampanya fırsatlarına bir çok iş ortağında olduğu gibi Avis firmasıyla da yaptığı ortaklık sonucunda çok uygun fiyatlardan araç kiralaması yaparken ekstradan da 30 Paracık kazanma fırsatı elde edecekler. Bilmeyenler için buraya yazmakta fayda görüyoruz, 30 paracık 30 TL değerindedir.

Avis ve Hopi indirim kampanyası 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya dahilinde Avis kurumsal ofislerinde Hopi uygulamasında ki kimlik okutularak işlem yapılacaktır. Kampanya şartları sağlanan faturayla en fazla 30 paracık kazanılacaktır. Kampanyada Avis genel kiralama koşulları geçerlidir.

Avis ve Hopi firması kampanya koşul ve şartlarını değiştirme, kampanyayı durdurma haklarını gizli tutarlar. Avis araç kiralama ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgileri Avis ofislerinden veya www.avis.com.tr adresinde öğrenebilirsiniz.

“Hopi ile Avis Araç Kiralama’da %30 indirim ve 30 Paracık Fırsatı!” üzerine 1 yorum

  1. aracla dedi ki:

    Güzel bir kampanyaydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.