Kapat
Halkbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?
Blog 277 views 0

Halkbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Türkiye Halk Bankası A. Ş. kısa adı ile Halkbank Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren bir bankadır. 1933 yılında devlet bankası unvanı ile kurulan bu banka müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek için yenilikler bulmaya devam ediyor. Halk bankasının asıl kuruluş amacı küçük ve orta boy sanayici ve esnafa ucuz ve kolay kredi vermektir. Genel merkezi Ata şehir ‘de bulunan Halk bankası geleneksel bankacılığın yanı sıra internet bankacılığı teknolojisini de kullanan bankalardan biridir. Evrensel bankacılık vizyonu ile ilerleyen bu banka bankacılık sektöründe de yıllardır adını duyurmaktadır. 2004 yılında Pamukbank ile yollarını birleştiren Halkbank müşterilerine en kaliteleri hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Halk bankası bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, kobi ve internet bankacılığı alanlarında hizmet vermektedir.

Halkbank İnternet Bankacılığını Nasıl Kullanırım?

Halkbank internet bankacılığı ile banka işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle www.halkbank.com adlı internet sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan sonra internet bankacılığı sekmesine tıklayarak müşteri numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz. Müşteri numaranızı eğer bilmiyorsanız hesap döküm defterinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Şifrenizi oluşturmak içinde müşteri hizmetlerini arayabilir ya da yine internet sitesi üzerinden şifre oluşturabilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuzda da yeniden şifre alma işlemlerini bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için Halk bank internet bankacılığı müşteri numaranızı ve şifrenizi kimse ile paylaşmamanız gerekir.

Halkbank İnternet Bankacılığı İle Hangi İşlemlerimi Gerçekleştirebilirim?

İnternet bankacılığı ile geleneksel bankacılık işlemlerinizi online olarak internet üzerinden 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da hesap bilgilerinize, kalan bakiyeye, toplam limite buradan ulaşabilirsiniz. Ödeme gününüzü ve ödeme dökümünüzü görebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatları ile ödemelerinizi yapabilir kredilerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca para transferi de yapabilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi hem Halkbank şubeleri arasında hem de diğer bankalar ile yapabilmeniz mümkün.

Bankada sıra bekleme devrini kapatan hatta bankaya gitmeye artık gerek kalmayan dönem başladı. İnternet bankacılığı ile evinizde, iş yerinizde hatta dışarıda herhangi bir yerde mobil olarak ya da bilgisayarınız ile işlemlerinizi halledebilirsiniz. Halk bankasının mobil uygulaması ile de internet bankacılığına erişim sağlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile portföyünüze bakabilirsiniz. Günün haberi ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ajandanızı takip edebilirsiniz. Halkbank’ta piyasalar sekmesinden piyasaların durumunu öğrenebilirsiniz. Toplam varlıklar ve toplam borçlar bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapmak artık sizin için zaman kaybı olmayacak. Oturduğunuz yerden ya da iş yerinizde mola zamanında tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Halk bankası Ulaşım Bilgileri Nedir?

İnternet üzerinde www.halkbank.com.tr adresi üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ile 0850 222 0 400, 444 0 400 numaraları ile Halkbank Dialog ile görüşebilirsiniz. 0850 222 0 401, 444 0 401 numaraları ile de Halkbank KOBİ Dialog ile görüşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.