Kapat

Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu 24 Mayıs 2018

Sonraki

Hakmar market indirim fırsatları 24 Mayıs 2018 tarihi itibariyle devam edecek. Hakmar aktüel ürünler kampanyasında hangi ürünlerde hangi fırsatlar bulunuyor hepsi Hakmar 24 Mayıs tarihli broşürde.

Hakmar market her daim müşterilerine cazip fiyatlı kampanyaları ile büyük bir kesime hitap etmektedir. Sadık Hakmar müşterileri her hafta düzenlenen kampanyaları takip edip bütçe dostu tasarruf sağlayan fiyatlardan yararlanmıştır ve yararlanmaya devam etmektedir. Hakmar markette müşterilerini üzmeden her kesime hitap edecek farklı farklı ürünlerle evlerinizin bir çok ihtiyacını karşılamanızı sağlıyor. Bu hafta da Hakmar market, Mutfaklarınızdan evinize kadar bir çok eksiğinizi veya ihtiyacınızı giderecek ürün kampanyaları ile karşınızda.

24 Mayıs Hakmar aktüel ürün broşürünün 1.sayfasına baktığımızda ilk gözümüze çarpan 3 adet ürün bulunuyor. Tost Makinesi, El Mikseri ve Termos ürünü bu hafta öne çıkan ürünlerin başında geliyor. İlk olarak mutfaklarda bolca ihtiyaç duyulan ve yemek yaparken birşeyleri çırpma ihtiyacımızı pratik bir şekilde sağlayan CVS El Mikserini 34,90 TL’den satın alabilirsiniz. Mutfaklarımızın olmazsa olmazı Tost Makinesi ise Premier markası ile Hakmar marketlerde 44,90 TL’den satılacaktır. Piknikçilerin veya seyahat edenlerin içini ısıtan malzemesi ise Termos Gold Kitchen markası ile 44,90 TL’den Hakmar marketlerde satışa sunulacaktır.

Hakmar market her hafta mutlaka bizlere ürün önerisi yapmakta. Hakmar aktüel broşür içerisinde HAFTANIN ÖNERİSİ başlığıyla yer alan bu bölümde 24 Mayıs haftası neler var mı gelin beraber inceleyelim. 450 gr. Süzme Yoğurtlu Elmas Hanım Tarhana 5,95 TL’den, Ülker 125 gr. Kekepli Altınbaşak Grissini 2,45 TL’den, KoroPlast Yağlı Pişirme Kağıdı Folyolu 12’li 7,95 TL’den, Happylife 500 ml. Organik Sirke 9,95 TL ve Sırma 200 ml. Gazlı İçecek Şörle 0,95 TL’den satın alabilirsiniz.

24 Mayıs tarihli Hakmar aktüel ürünler broşürü yeni döneminde 3 sayfadan oluşmakta ve 3.sayfasında marketlerde pek alışık olmadığımız bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Hakmar müşterilerine özel düzenlene bu kampanyada, Filbox Hemen 6 aylık üyeliğe 49 TL yerine 19,90 TL’den, Filbox Hemen 12 aylık üyeliğe 89 TL yerine 34,90 TL fiyattan üye olabilirsiniz. Film, dizi, Belgesel, spor ve canlı kanalları web’ten, cep,’ten, tablet’ten ve dilediğin yerden izleyebilirsiniz.

Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu 24 Mayıs 2018

1 2 3 4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.