Kapat

Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler

Bulunduğumuz bugünler çocuklarımız için muhakkak çok keyifli geçiyordur. Yarıyıl okul tatilinin gelmesiyle bir kaç hafta dinlenebilecekler ve hatta bolca gezmeye eğlenmeye vakit bulabileceklerdir. Önümüzde ki günlerde veliler yeni dönem için yine okul malzemeleri için alışveriş yapma planları yapmaya başlayacak. Eksiklerin listesini çıkartıp kırtasiyeler ve marketlerin kapısını aşındırmaya başlayacaklar.

Hakmar katalog detayları

Hakmar bir çok rakibinden önce davranarak ve neredeyse 10 gün önceden okul malzemeleri ile ilgili ve tam 4 sayfalık bir Hakmar katalog yayınladı. Hakmar katalog yüzlerce okul malzemeleri ile dolu. 1 Şubat itibari geçerli olacak Hakmar ikinci bir katalog yayınlamış. Bu Hakmar katalog ise tamamıyla gıda ürünlerine ayrılmış gözüküyor. Yani 1 Şubat 2018 tarihi itibari ile tam 6 sayfalık bir Hakmar katalog indirim fırsatlarına sahip olacağız.

Hakmar okul malzemeleri için Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye firması ile iş ortaklığına gitmiş. Bu firma ile ilgili tüm ürünler artık Hakmar market şubelerinde yerini almış ve satış yapmaya hazırdır.

Hakmar aktüel ürünler fırsatlarında, okul çantaları, bir çok çeşit kalemler, boyama setleri, defterler, beslenme çantaları, dosyalar, yapıştırıcılar, boyama kitapları ve vb. Okul eşyaları 1 Şubat 2018 Hakmar katalog da sizleri bekliyor.

1 Şubat – 18 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak olan Gıda ürünleri fırsatları da Hakmar katalog detaylarında incelemenize sunulmuştur. Hakmar katalog un erken yayınlanmasını avantaja çevirebilirsiniz.

Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler

Hakmar 1 Şubat 2018 katalog detaylarını video olarak izleyebilirsiniz!

İlginizi çekebilecek diğer  aktüel ürünler kampanyaları :

A101 aktüel 1 Şubat 2018 fırsat ürünleri

Bim aktüel ürünler 2 Şubat 2018 Katalogu

“Hakmar 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler” üzerine 14 yorum

 1. bilge özel dedi ki:

  Dört dörtlük market emin olabilirsiniz geçen sene 1 kere alış veriş yaptım ondan sonra sürekli buradan alış veriş yapıyorum abonesi oldum diyebilirim. Okulların 2. dönemi başlamadan iyi fırsatlar sunmuşlar.

 2. Canan Pekuysal dedi ki:

  Mutlaka gidip alışveriş yapın mümkünse sürekli kampanya yapan marketlerden alış verişlerinizi yapın en azından bir miktar para da cebimizde kalıyor. Ben hep böyle yapıyorumç

 3. sebahattin gezer dedi ki:

  Güler yüzlü çalışanları var ayrıca markette ne ararsanız bulabiliyorsunuz benim için en önemlisi manav reyonundaki sebzelerin meyvelerin tazeliği o bakımdan da iyi market.

 4. Rasim Çelik dedi ki:

  Kaliteli ve kurumsal bir market çalışanlar diğer market çalışanları gibi boş boş durmuyorlar kasalarda fazla yığılmalar olmuyor üstüne birde güzel indirimler yapıyorlar tavsiye ederim ben sürekli buradan alış verişlerimi yapıyorum

 5. erhan tural dedi ki:

  Dikkat ediyorum en iyi indirimleri yapan marketler en az şubesi olan marketler oluyor ya da banamı öyle denk geliyor anlamadım. Gayet güzel indirimler var fakat nasıl gideceğiz bilmiyorum.

 6. Esra günsal dedi ki:

  Mükemmel fırsatlara denk geliyorum bu sitede tarihleri öğrenebilmemiz açısından oldukça iyi yapılmış bu site. Hakmar markete daha önce hiç gitmedim ama bu fiyatlar için gidebilirim.

 7. ahmet memiş dedi ki:

  İndirim yapılacaksa böyle çok fazla çeşitte yapılması lazım Hakmar’ın bu indirimi diğer markalara örnek olur umarım. 1 Şubat itibariyle bende alışverişimi yapacağım.

 8. ajda demeter dedi ki:

  Beğeniyorum Hakmar’ı hem yakın bir market hemde indirim konusunda diğerlerine göre daha bonkör davranıyorlar. Kampanya sık sık yapılıyor zaten yapılmasada ucuz farketmez.

 9. veli özdoğan dedi ki:

  Okullar açılmadan çocukların eksiklerini tamamlamak için iyi fırsat. Ben gidemeyeceğim ama gitmek isteyenler için gerçekten çok iyi fırsatlar var bence kaçırılmamalı

 10. fatih aydın dedi ki:

  Maalesef yakınımda Hakmar market yok o nedenle bu kampanyadan yararlanabilmemin olanağı yok. Umarım yakınlarımıza açılır böyle kampanya yapan bir market iyi olur.

 11. elif sezginci dedi ki:

  Acaba muğla’da hakmar varmı ? Marmarise en yakın hakmarı nasıl bulabilirim bende hazır kampanya varken yararlanayım diyorum. Okul alışverişini buradan yapayım istiyorum

 12. tanju onay dedi ki:

  Hem öğrenciler için hemde muftak alışverişi için çok iyi olmuş Hakmar marketin bir eksiği şube sayısının az olması yeteri kadar şube açarlarsa iyi potansiyel var.

 13. Zeynep algoz dedi ki:

  Hemen hemen bütün okul alışverişi yapılabilir. Değerlendirmekte fayda var.

 14. ayşe k. dedi ki:

  Kampanya ya biraz daha erken başlasaydılar daha iyi olurda. Okulun açılmasına son günler kala kampanyalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.