Kapat

Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu 22 Mart 2018

Sonraki

Ev alışverişleri için uygun fiyatlı ürün seçenekleri sunan adreslerden biri olan Hakmar market, 22 Mart 2018 tarihinde başlayacak olan kampanya fırsat broşürünü duyurdu. Toptan ürün fiyatına perakende ürünlerde inanılmaz fırsatlar sunup müşterisini her daim memnun etmeyi amaçlayan Hakmar, 22 Mart haftası başlayacak indirimlerinde yine bir çok üründe kampanya bulmanız mümkün.

22 Mart itibariyle Hakmar market raflarında ki yerini alacak uygun fiyatlı ürünler arasında elektrikli ürünler, raflar, tava ve tencereler, bay ve bayan tekstil ürünleri ve çocuklarımız için oyuncaklar bulunmata. Hakmar aktüel ürünler broşüründe ayrıca haftanın ürün önerilerinin yapıldığı bölümde bulunmaktadır.

Hakmar 22 Mart aktüel ürünleri içinde MEHTAP markalı ürünler ön plana çıkarılmış. Hakmar broşürde yer alan İçi ve Dışı 5 Kat Granit kaplı ürünler şöyle; 22 ve 24 cm boyutlarında Ebru Desenli Granit Tencere Çeşitleri 29,95 TL. 28 cm boyutunda Ebru Desenli Granit Tava 19,95 TL. Ebru Desenli Granit Tava – Sahan 14,95 TL fiyatlardan raflarda ki yerini alacaktır.

19 Nisan 2018 tarihinde başlayacak Hakmar indirim fırsatlarında yer alan ürünleri incelemek için, Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu 19 Nisan 2018 başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz!

Bir çok kişi evinde iş yapmak için veya çocuğumuz için çalışma masasına ihtiyaç duyuyoruz. Piyasada çeşit çeşit uygun fiyatlı çalışma masaları bulmak mümkün. İşte bu çalışma masasına 22 Mart tarihi itibari Hakmar mağazalarından sahip olabilirsiniz. Moon Life marka oldukça şık ve dekoratif duran çalışma masası 99,90 TL fiyat etiketi ile satılacaktır. Masa Çocuk ve Çevre Sağlığına uygun malzemelerden üretilmiştir. Ürünün ölçülerine bakıldığında, Genişlik 60 cm – Yükseklik 138 cm – Derinlik 20 cm’dir.

Bundan 20 yıl kadar önce evlerin vazgeçilmez elektrikli fırınlarından olan Davul Fırın, günümüzde halen bir çok ev hanımı tarafından etkin şekilde kullanılmakta. Bu ürünü çok olmasada belli bşlı üreticiler tarafından sürekli üretimi yapılmaktadır. Bu markalardan biride AKEL firmasıdır. Akel Davul Fırının özelliklerine kısa bir göz atalım beraberce; Aluminyum Tepsi ile beraber gelen cihazda, Kablo Sama Aparatı unutulmamış. Emaye iç hacimli cihazda, Ön ve Üst Göztleme Camı bulunuyor. Cihaz 2 Yıl Akel Garantili olarak satılıyor. Cihazın fiyatı 84,90 TL’dir.

Hakmar marketlerde devamlı görmeye alışık olduğumuz ütü fırsatlarına bir yenisi daha ekleniyor. Arzum marka Seramik Tabanlı Olivya Ütü 22 Mart tarihinden itibaren mağaza raflarında ki yerini alacak. Arzum ütünün özelliklerine bakacak olursak, 2400 W gücünde çalışan ütü, Ayarlanabilir buhar gücü özelliği ile geliyor. Kendi Kendini Temizleme, Kireşlemeyi ve Damlamayı Önleyen sistem ile gelen cihaz, Özel Seramik tabana sahip. Arzum ütünün fiyatı 79,95 TL’dir.

22 – 28 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacak Hakmar aktüel ürünler kampanyasında ürünler mağaza stokları ile sınırlı olacaktır. Hakmar broşürde yer alan diğer ürün fırsatlarını görmek için 2 sayfadan oluşan görselleri aşağıda incelemenize sunuyoruz.

Hakmar 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler

1 2 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.