Kapat
Gratis indirim günleri 28 Temmuz 2017
Blog 450 views 0

Gratis Nedir? Nasıl Çalışır?

Bayanların vazgeçilmez bakım ürünleri için birçok satış noktaları vardır. Uzun süredir kadınların en küçük ihtiyaçlarını almak için bile başvurduğu gratis satış merkezleri gittikçe şube sayılarını da arttırmaya devam etmektedir. Gratis bir tür bakım ürünlerinin yer aldığı satış mağazası markasıdır. Hemen hemen kişisel bakımla ilgili aranılan her şeyi burada bulmak mümkündür. Kişisel bakım ile birlikte temizliğe ve makyaja özel birçok ürünler bu mağazada yer almaktadır.

Saç boyaları belli zamanlarda indirime girer ve müşteriler indirimli günlerden istedikleri zaman faydalanırlar. Çorap ve toka gibi bazı ürünleri de bu mağazada bulmak mümkündür. Kısaca bayanlarla ve bakımla ilgili tüm ürünlerin yer aldığı bir mağazadır. Çok sayıda şubeleri vardır. Birçok şehirde satış noktasını bulmak mümkün olur. Geniş bir kitle uzun süredir bu mağazaları alışveriş yeri olarak kullanmaktadır.

Gratis İndirim Nasıl Kullanılır?

Bu mağazanın belli indirim günleri olmaktadır. Gratis indirim ürünleri ile ilgili müşteriler cep telefonlarına sms ile bilgi alabilirler. Bu kısa mesaj sadece gratis kartı olan ve müşterisi olan kişilere bilgi amaçlı gelmektedir. Mağazanın kartı 1 TL kadar ucuz bir fiyata kasadan temin edilir. Bu kart ile alışveriş yaptıktan sonra kasada indirim kullanılabilir. İndirim sadece indirim olmayan ürünleri yapılabilir. Kampanyalı olarak alınan ürünleri indirim fazladan kullanılmaz.

Bayram, yılbaşı, anneler günü veya kadınlar günü gibi daha birçok özel günlerde gratis indirim fırsatlarından yararlanılmaktadır. Mağazanın indirime özel ayırdığı bir özellikte kasa indirim ürünleridir. Alışveriş bittikten sonra ödeme esnasında müşteriye kasada özel indirimli olan ürünlerin bilgisi verilir. Müşteriler isterse kasa indirimi özel olan ürünlerden faydalanabilir. Bazı pahalı ürünler kısa süreliğine ciddi indirimlere girerler. Takip eden ve mağazayı sık sık ziyaret eden kişiler bu ürünlerden haberdar olabilirler.

Gratis Kataloğu Nasıl Temin Edilir?

Mağazanın kendi ürünlerini tanıttığı kataloğu internetten ve mağazanın kendi resmi sitesinden ulaşmak mümkün olur. Bunun dışında mağazadan alışveriş yapılırken gratis kataloğu müşterilere verilmektedir. Kataloğun içerisinde gerekli bir çok ürün detayı, fiyat bilgisi veya indirimli ürünleri bulmak mümkündür. Kataloğa ulaşmak için ödeme esnasında kasadan kataloğu isteyebilir yada kendiniz alabilirsiniz. Bunun için ayrıca ücret ödemek gerekmez.

Gratis Ürünleri Nelerdir?

Mağazada kişisel bakıma özel bir çok ürünü bulmak mümkündür. Bayanlar dışında erkeklere özel olarakta bazı ürünler bulunabilir. Gratis ürünleri makyaj malzemeleri, saç boyaları, kişisel temizlik ürünleri ve kremler gibi bir çok ürünü içine almaktadır. Mağazanın müşterilere vermiş olduğu hizmetin iyi tarafı birden fazla markada ürün bulabilmektir. Yani bir saç boyası markasına özel satış yapmaz. Birden fazla saç boyası markası veya bir çok marka kremleri buradan bulmak mümkündür. Dudak bakım ürünleri, el ve ayak kremleri, bitkisel saç ürünleri ve çok daha fazlası mağazanın satış noktalarında temin edilebilir. Banyo ürünlerini içine alan duş jellerinden, vücut liflerine kadar yine mağazada bulmak mümkün olur. Bayanlar için uzun süre zaman geçirmeye uygun bir mağaza olarak kendini duyurmayı başarmıştır. Bunlarla birlikte büyük bir yer ayırdığı makyaj ürünleri de mağazada belli günlerde indirime girer.

Farklı markalarda ruj, rimel ve far gibi ürünler yine mağazadan temin edilebilir. Mağazanın müşterisi olan kişiler kişisel bilgilerinden sadece telefon numaraları bilgisini vererek kasada bir kart çıkartabilir. Bundan sonraki tüm indirim ürünleri kişinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gelmektedir. Mağazalar bayanların yoğun ilgisini görmektedir. Bayanlar gibi bir çok erkek kişisel bakım ürünlerini de bu mağazalarda bulmak mümkündür. Kişisel temizlik ürünlerine ait bazı cihazlar da mağazada mevcuttur.

Gratis Kataloğ Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.