Kapat

Gratis İndirim Günleri Mayıs 2018

Sonraki

Gratis katalog fırsatları 5 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yayımlandı! Mayıs ayı boyunca geçerli olacak Gratis indirim günleri fırsatlarında Gratis Kart’a özel bir çok kampanya bulunmkatadır.

Aylık olarak yayımlanan Gratis indirim fırsatları her zaman müşterilerini memnun etmiştir ve etmeye devam ediyor. Yüzlerce üründe indirimler sunduğu gibi hediyeli ürün kampanyalarıyla da sunan Gratis, 12 farklı marka ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda bizlere müthiş fırsatlar sunmuş durumda. Gratis Kartınız ile Popeyes restoranını ziyaret edip Chicken Deluxe Sandviç + 10’lu Nuggets + Mega Boy Patates + 2 Orta Boy içeceği sadece 18,95 TL ödeyerek kendinize müthiş bir ziyafet çekebilirsiniz.

Gratis Anneler Günü İndirimi 2018

Gratis Kart ile Litttle Big mağazalarını ziyaret ederek %25 indirim kazanabilir veya kigili.com web sitesine girip sepette anında %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Eviniz için her türlü dekor ve züccaciye ürününü çok uygun fiyatlardan Mademecoco.com adresinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda anından geçerli olacak 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

5 Mayıs 2018 tarihinde başlayan Gratis indirim fırsatların daha sayamadığımız yüzlerce üründe %50’ye varan indirimler, HEDİYELİ ürün kampanyaları bulabilirsiniz. Gratis katalog fırsatlarında yer alan tüm kampanyalardan en iyi şekilde yararlanmak için Gratis Kart sahibi olun karlı çıkın.

Gratis İndirim Günleri 5 Mayıs – 31 Mayıs 2018

Gratis İndirim Günleri Mayıs 2018

https://www.kampanyabrosur.com/gratis-indirim-mayis-2018/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.