Kapat

Gratis indirim günleri 22 Şubat 2018

Gratis muhteşem indirimlerine bir yenisini daha ekliyor ve hafta sonu için %50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Gratis indirim günleri 22 Şubat Perşembe günü yani bugün başladı. 25 Şubat Pazar günü sona erecektir.

Gratis indirim fırsatları hafta sonuna özel tek kampanya değil. İndirimlerinde yanında 3 Al 2 Öde ve 1 Alana 1 Bedava fırsatları da tüm Gratis mağazalarında sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlana bilmeniz için Gratis Kart sahibi olmanız gerekiyor. Gratis Kartınız yoksa alışverişlerinizden önce kasa sorumlusunda kartınızı ücretsiz temin edebilirsiniz.

Gratis hafta sonu indirim fırsatlarında en düşük indirim oranı %30, en yüksek indirim oranı ise %50’dir. Bu indirim fırsatlarında bay ve bayanlar için bir çok markada kampanya bulabilirsiniz. Genel olarak ürün kategorilerine bakacak olursak, Duş ve Banyo ürünlerinde, Saç Bakım ürünlerinde, Makyaj ürünlerinde, Erkek Bakım ürünlerinde, Cilt Bakım ürünlerinde, Ev ve Günlük ihtiyaç ürünlerinde ve Bebek bakım ürünlerinde kampanyalar Gratis hafta sonu fırsatlarında sizleri bekliyor.

Gratis indirim günleri 22 Şubat 2018 Gratis indirim günleri 22 Şubat 2018 Gratis indirim günleri 22 Şubat 2018 Gratis indirim günleri 22 Şubat 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.