Kapat

Gratis Hafta Sonu İndirimi 18 – 23 Nisan 2018

Sonraki

Gratis kozmetik kampanyaları bu hafta sonu içinde devam ediyor. 18 – 23 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak Gratis indirim günleri kampanyasında yüzlerce üründe fırsatlar bulunuyor. Gratis hafta sonu indirim kampanyalarından sizde yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamını aşağıda okumaya devam edin.

Yediden yetmişe bir çok kişye hitap eden ürünleri ile gönülleri fetheden Gratis, Kişisel bakımdan Cilt Bakım ürünlerine kadar çeşitli bir çok kategoride ürün kampanyası sizleri bekliyor. Her hafta düzenlediği kampanyalarda bu hafta %50’ye varan indirim fırsatları, 3 AL 2 ÖDE fırsatları ve 1 ALANA 1 BEDAVA fırsatları bulunuyor. Gratis markasının en güzel yanlarından biride Gratis Kart fırsatlarıdır. Bu hafta ki indirimlere ek olarak Gratis Kart’a ek %10 indirim fırsatı sunuluyor.

Gratis mağazalarında satılan bazı markalara özel kampanyalarda düzenlenmekte. Bu hafta sonuna özel Gratis’e özel Kadın Edt ürünlerinde %40 indirim fırsatı sunulmuş durumda. Gratis mağazalarında bir çok markanın da içinde bulunduğu Seçili Ağız Bakım ürünlerinde %40 indirim kampanyası düzenlenmiştir.

Kozmetik markasında yiyecek olur mu diyenleriniz olur mu diye duyar gibiyiz. Tabii bir market gibi değil ama atıştırmalık babında bazı ürünler bulunmakta. Bu ürünlerde de kampanyalar unutulmamış. LIFE IN Meyveli Bar Atıştırmalık Ürünlerinde 3 AL 2 ÖDE ve VITALIA Meyveli Bar Atıştırmalık ürünlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA kampanyası sizleri bekliyor olacak.

Gratis kampanyalarında her daim karşımıza çıkan Benri markası, 18 Nisan fırsatlarında da bir çok ürün fırsatı ile bu broşürde yerini almış. Benri 10’lu Cep Mendil ürünlerinde, Lisanslı Cep Mendil ürünlerinde ve Kutu Mendil ürünlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA kampanyası sizleri bekliyor. Ayrıca Seçili Islak Mendil ürünlerinde 3 AL 2 ÖDE fırsatıda bulunuyor.

18 Nisan Çarşamba günü başlayacak Gratis hafta sonu indirimi kampanyasında, Makyaj ürünlerinde %30 ila %50 arasında indirim, Yüz Bakım ürünlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA ve %40 ila %50 arasında indirim,  Saç Bakım ürünlerinde %40 indirim kampanyaları düzenlenmiş. Gratis indirim günleri kapsamında müşteriler her daim avantajlı fırsatlar yararlanarak bütçe dostu alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Gratis Hafta Sonu İndirimleri 18 – 23 Nisan 2018

1 2 3 4 5 6 7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.