Kapat
Goldmasterhome.com’dan Yapılacak Alışverişlerde İndirim Fırsatı!
QNB Finansbank Kampanyaları 81 views 0

Goldmasterhome.com’dan Yapılacak Alışverişlerde İndirim Fırsatı!

QNB Finansbank kampanya kapsamında, müşterilerine goldmasterhome.com sitesinden %55 indirim ve bununla birlikte ücretsiz kargo fırsatı sunmaktadır. Bunun için yapılması gerekenler ise son derece basit olup bütün müşteriler bu fırsatlardan rahatlıkla yararlanabilmektedir. goldmasterhome.com kampanya kapsamından yararlanabilmek için yapılması gereken tek şey Aralık ayı içerisinde QNB Finansbank’ın Bireysel Cep Şubesine giriş yapmaktır. Cep şubesine giriş yapıldıktan sonra ise Fırsatlar bölümüne gelerek müşterilere özel kampanya kodunun buradan alınması gerekmektedir.

goldmasterhome.com Kampanyasından Nasıl Yararlanılmaktadır?

goldmasterhome.com kampanyakapsamındaki indirim ve ücretsiz kargodan yararlanabilmek için yapılması gereken sadece kodun kullanılmasıdır. goldmasterhome.com adresinden yapılan alışveriş tamamlandıktan sonra ödeme bölümüne geçilmektedir. Ödeme bölümünde bulunan “Kupon Kodu Kullan” kısmına tıkladıktan sonra “Kupon kodunuzu buraya giriniz” bölümüne kodu girip “Kuponu Kullan” butonuna basarak kampanyadan yararlanılabilmektedir. Böylece yapılan alışverişlerin toplam tutarları üzerinden %55 indirim yapılmaktadır. Ayrıca kargo ödemesi de ücretsiz olmaktadır.

goldmasterhome.com Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

goldmasterhome.com kampanya kapsamındaki kod sadece bir defa kullanılabilmektedir. Ayrıca bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerin QNB Finansbank ’a ait kartlarla yapılması gibi bir zorunluluk bulunmamakta olup başka kartlarla yapıldığında da kampanya geçerli olmaktadır. Kampanyanın aktif olabilmesi için gereken tek şey goldmasterhome.com adresinden yapılan alışverişte kodun kullanılmasıdır. Bunun dışında başka bir şart bulunmamaktadır. Bu kampanya kapsamında alınan ürünlerin geri iade edilmesi durumunda ücret iadesi indirimli tutar üzerinden yapılmakta ve kod geçersiz hale gelmektedir. Böylelikle indirim kodunun nakit paraya çevrilmesinin önüne geçilmektedir. Kampanya kapsamında alınacak ürünler ve bu ürünlerin gönderiminde bütün sorumluluk siteye aittir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesini kullanması gerekmektedir. KOBİ ve enpara.com’un cep şubeleri bu kampanyaya dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.