Kapat
Genpa Ailem
Blog 186 views 0

Genpa Ailem

Bilgisayarın günlük hayatımıza girmesiyle büyük bir değişim yaşandı. Ama esas değişim internetin yaygınlaşması ile oldu. Günlük hayatımızda yapılan işlerin birçoğu internet üzerinden daha hızlı ve kolay yapılmaya başlandı. Özellikle ticaret konusu internetin hızlı ve erken gelişen sektörlerinden biri oldu. Amazon, e-Bay gibi sitelerin kurulması ile insanlar alışverişlerini internet üzerinden e-ticaret sitelerinden yapmaya başladılar.

Türkiye’de de e-ticaret son yıllarda hızla gelişmiş ve birçok online ticaret sitesi kurulmuştur. Özellikle elektronik cihaz ticareti konusunda oldukça hızlı bir gelişim gösterdi. GENPA Ailem e-ticaret sitesi de elektronik cihazlar konusunda diğer sitelerden daha farklı bir online alışveriş deneyimi sunuyor. Ancak birçok e-ticaret sitesi olduğundan bunlar arasından seçim yapmak çok zor olabiliyor.

Neden GENPA Ailem Tercih Edilmeli?

Ülkemizde e-ticaret firması sayısının 75 bin civarında olduğu tahmin edilmektedir. Bu kadar yüksek firmanın e-ticaret sektörüne atılması insanların yüksek ilgisinden kaynaklanmaktadır. Yine de e-ticaret sitelerinin bu kadar yaygınlaşması tek bir nedene bağlı değildir. Aynı zamanda iyi bir e-ticaret altyapısının sağlanmış olması, bankalardan kredi verme açısından sağlanan kolaylıklar, e-ticaret sitelerinin sürekli reklam yapması, kargo ve lojistik hizmetleri konusunda ilerleme kaydedilmesi gibi nedenler de e-ticaretin ilerlemesindeki önemli güçlerdendir.

Genpa Ailem de bu özelliklerin çoğunu bulundurmakla birlikte diğer sitelerden farklı bir online alışveriş olanağı sağlamaktadır. İnsanlara farklı fırsatlar sunmak isteyen Genpa Ailem, B2B2C adındaki bir yöntemi kullanıyor. Bu sistem tüketiciye satış yapan firmalara mal satmak anlamına gelebilir. Satış yapmak isteyenler site üzerinden doğrudan son tüketiciye değil aracı bir firmaya satış yapmaktadırlar. Daha sonra bu firma ürünü son kullanıcı için satışa sunmaktadır. Bu yöntem ile kendine özgü satış fırsatlarını birleştiren Genpa Ailem, çok keyifli bir alışveriş tecrübesi sunuyor.

Genpa Ailem Neler Getiriyor?

Genpa Ailem e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Uluslararası ve yurtiçi güçlü iş ortakları, birçok banka ile çok uygun kredi anlaşmaları, yüksek güvenlikli e-ticaret site altyapısı gibi artıları ile öne çıkmaktadır. En bilinen ve diğerlerinden ayıran özelliği ise siteden satış yapıldıktan sonra yapılan hizmetlerdir. Satış sonrası hizmetler çok nitelikli kişiler tarafından çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca hafta içi mesai saatleri içinde Canlı Destek hattı, satış sonrası teknik destek hizmeti, kredi kartı ile ödeme, BKM Express ile ödeme, Yurtiçi Kargo ile hızlı gönderim gibi olanaklar sunuyor. İstanbul’dan sipariş veren kullanıcılar o gün içinde saat 14.00’a kadar satın aldıkları mallar aynı gün kapısına geliyor. Bunun dışında kapıda ödeme seçenekleri de oldukça esnek. Kapıda kredi kartı ya da elle (nakit) ödeme de yapabilirsiniz.

Genpa Hizmetleri Nasıldır?

Genpa Ailem, piyasayı çok hızlı takip ederek satışa çıkan ürünleri anında sitede satışa sunmaktadır. Özellikle telefon ve akıllı telefon satışına yoğunlaşmaktadır. İphone gibi bir üründe bile satış sonrası destek veren ve ürününüzü çok kısa bir zaman aralığında teslim eden Genpa Ailem teknik ekibi bu konudaki hizmetlerinde ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Telefon dışında tablet, akıllı telefonlar için çeşitli aksesuarlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, oyun konsolu ve aksesuarlarını da sitede satışa sunuyor. Telefonda olduğu gibi bu konularda da hem satışta hem de satış sonrasında yüksek kaliteli hizmet veriyor.

Genpa Ailem sitesine girdiğiniz takdirde sitenin üst kısmında yer alan Teknik Servis bölümünden servisteki cihazın durumunu kolayca sorgulayabilirsiniz. Bunun için cihazınızın servis numarası ve IMEI numarası bilgileri yeterli olmaktadır.

BKM Express Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.