Kapat
Tazemasa.com’dan 30 TL İndirim Fırsatı!
Blog 326 views 0

Finansbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

QNB Finansbank Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan bir bankadır. 26 Ekim 1987 tarihinde kurulan bu bankanın genel merkezi şuan İstanbul’da bulunmaktadır. 2006 yılının Ağustos ayında Yunanlılar tarafından satın alınmıştır. Ülkemizde birçok şehirde hizmet veren bu bankanın geniş bir müşteri ağı bulunmaktadır. En iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için Finansbank uzman ve işinin ehli kişiler ile çalışmalarına devam etmektedir. Finansbank yurt dışında en çok yatırımı olan Türk bankası olma unvanına da sahiptir. Yurt dışı piyasalarının da nabzını tutan Finansbank hizmet döneminde 29. yılına girmiştir. Bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri veren bu banka teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek müşterisine sunmaktadır.

Geleneksel Bankacılıktan İnternet Bankacılığına

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve insan hayatını yakından etkileyerek hayatın akışını hızlandırması bankacılık sektörüne de yansımıştır. Geleneksel bankacılık günümüzde yerini internet bankacılığı almaktadır… Bankaya giderek sıra bekleme derdinin olmadığı internet bankacılığında tüm banka işlemlerini halledebilmekte mümkün. Finansbank internet bankacılığı ile müşterilerine vakit kaybı olmadan hizmete erişim imkanı sunuyor. İnternet bankacılığı sayesinde hesabınızdaki bakiyeyi, kredi kartınızın limitini, banka kartınızın limitini görebilirsiniz. Ayrıca tüm bu hizmetlere 7 gün 24 saat ulaşabilme imkanınız var. Ayrıca Finansbank bireysel internet şubesi ve Kobi internet şubesi kullanan müşterilerine ayrıcalıklı avantajlar sunuyor.

QNB İnternet Bankacılığı Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

www.qnbfinansbank.com adlı internet sayfasına giriş yaparak buradan internet bankacılığı seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Finansbank müşterilerine iki farklı internet bankacılığı hizmeti sunuyor. Bunlardan birisi bireysel internet bankacılığı olurken diğeri ise Kobi internet bankacılığı. Banka kartınız, kredi kartınız ya da finans bank müşteri hesabınız için bireysel internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Giriş yapmak için TC kimlik numaranızı ya da müşteri hesap numaranızı kullanmalısınız.

Finans şifre seçeneği ile müşteri hizmetlerinden ya da şubeye giderek oluşturduğunuz şifre yardımı ile de giriş yapabilirsiniz. Bankanın internet sitesi üzerinden de yeni hesap ve şifre oluşturabilirsiniz. Ayrıca şifrenizi unuttuğunuz zaman yine internet sitesinden yeni şifre oluşturabilme imkanınız var. Bireysel bankacılığın yanında kobi internet bankacılığı ile de şirket mevzuatınızı takip edebilirsiniz. Firma durumunuzu daha kolay takip edebilmek ve işlemlerinizi daha hızlı ve güvenli yapabilmek için Finansbank internet şubesini kullanabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı ile işlemlerinizi güvenli bir şekilde yaptığınızdan da emin olabilirsiniz.

Finansbank İle Bankacılık İşlemlerinizi Hızlı Bir Şekilde Halledebilirsiniz

Finansbank internet bankacılığı ile birçok işlem yapabilirsiniz. Banka hesabınız ile ilgili hareketleri takip edebilir ve internet üzerinden hesabınızı kapatma talimatı verebilirsiniz. Ayrıca farklı hesap ve döviz türlerinden dilediğiniz gibi hesap açabilirsiniz. Para transfer işlemlerinizi internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi buradan yapabilir ve kart kullanım dökümlerinize internet bankacılığı üzerinden ulaşabilirsiniz. Vergi, fatura gibi ödeme işlemlerinizi yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.