Kapat
Fiat Kampanya
Fiat Kampanyaları 274 views 0

Fiat Aralık 2017 Ticari Araç Kampanyaları

Fiat Aralık kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Fiat ticari araç kampanyalarında yıl sonuna özel çok uygun ödeme koşulları ile karşımıza çıkıyor. Ticari araç almayı düşünenler veya yenilemek isteyenleri mutlu edecek fırsatlar arıyorsanız Fiat Ticari Araç kampanya fırsatlarını sizin için araştırdık.

Yılbaşına sayılı günler kalmışken firmaların düzenlemiş olduğu yıl sonu kampanyalarına Fiat Ticari araçlarınıda katmış durumda. Avantajlı faiz oranları ve ödeme koşulları sizleri bekliyor.

Fiat Fiorino Yıl Sonu Avantaj Kampanyası

Fiat Fiorani için 36.000 TL kredi tutarına, 20 ay ve %0 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya fırsatları, 2 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olup, 0 km 2017 model Fiorino Combi ve Cargo modellerini ve Pratico modelinde uzatılmış garanti süresi alımıyla beraber geçerli olacaktır.

Fiat Fiorino modelleri için kredi ödeme tabloları aşağıda paylaşılmıştır.

Fiat Kampanya Fiat Kampanya Fiat Kampanya Fiat Kampanya

 

Fiat Doblo Yıl Sonu Avantaj Kampanyası

Fiat Doblo için 45.000 TL kredi tutarına, 20 ay ve %0 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya fırsatları, 2 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olup, 0 km 2017 model Doblo Combi ve Cargo modellerinde uzatılmış garanti süresi alımıyla beraber geçerli olacaktır.

Fiat Doblo modelleri için kredi ödeme tabloları aşağıda paylaşılmıştır.

Fiat Kampanya Fiat Kampanya

 

Fiat Ducato Yıl Sonu Avantaj Kampanyası

36 ay %1,15 faiz oranları ile 60.000 TL kredi fırsatları sizleri bekliyor. Yakıtı koklar, yükü sırtlar, ideal yükleme yüksekliğiyle doldurma ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırır. Ayrıca 4 ayrı boyutta açık kasa kamyonet seçenekleri, 5 ayrı hacimde kapalı kasa seçenekleri ve Aralık ayına özel cazip takas avantajlarıyla Fiat Ducato sizleri Fiat showroom’larında bekliyor. İlgili kampanya, 2 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olup, 0 km 2017 model Ducato modellerinde geçerli olacaktır.

Fiat Kampanya Fiat Kampanya Fiat Kampanya

 

Fiat Fiorani Dizel Otomatik Araçlarda Yıl Sonu Kampanyası

Dizel otomatik Fiorani araçlarda 60.400 TL’den başlayan fiyat avantajları sizleri bekliyor. Bu kampanya 0 km 2017 model Fiorino Combi otomatik vites araçlarda geçerli olacaktır. Kampanya 2 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli oalcaktır.

Fiat Kampanya

 

Fiat pick-up Fullback Avantaj Kampanyası

Aralık ayı boyunca Fiat Fullback araçlar, 20.000 TL peşinat ile ayda 1.869 TL taksit avantajları ile sizleri bekliyor. Bu kampanya, 0 km 2016 model yılına ait Fullback araçlarda, 2 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır. Belirtilen kredi kampanyası, ticari amaçlı kredilerde Koç Fiat Kredi’de geçerli olacaktır. Kredi maliyet oranlarına, tüm yasal vergi ve fonlar ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilmemiştir.

Fiat Kampanya Fiat Kampanya

 

Fiat Fiorino 1.4 Fire Kampanyası

Fiat Fiorino 1.4 Fire motoruyla, 45.900 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’larda sizleri bekliyor. Araç hakkında daha fazla detay için Fiat showroomlarını ziyaret edebilirsiniz. Belirtilen fırsatlar, 0 km 2017 model Fiat Fiorino Combi Pop 1.4 Fire 77 hp modeline ait olup 2 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olup, aracın anahtar teslim fiyatı 45.900 TL’dir.

Fiat Kampanya

Fiat kampanyaları ile ilgili tüm detayları Fiat Showroomlarını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Fırsatları 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.