Kapat
Pizzanız Dominos.com.tr’den İndiriminiz Yapı Kredi’den!

Pizzanız Dominos.com.tr’den İndiriminiz Yapı Kredi’den!

Dominos Büyük Boy Efsane Pizzalarda Dominos.com.tr’den vereceğiniz siparişlerde anında %55 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirimi kazanmak için yapmanız gereken tek şey Dominos.com.tr’den veya Dominos’un mobil uygulamalarından pizza siparişi vermektir. Kazanacağınız indirim ile oldukça kazançlı çıkacaksınız. Yapı Kredi kampanya olarak hazırlanan bu indirim kampanyası ile oldukça uygun bir fiyata Dominos pizza yemek için hemen sipariş verin.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Dominos Pizza ile Yapı Kredi tarafından sizler için hazırlanan bu kampanya Yapı Kredi kampanyalar içinde oldukça yüksek indirim veren kampanyalardan biri olarak sizlere sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 20 Kasım 2017’ye kadar Yapı Kredi Mobil uygulamasından veya yapikredi.com.tr’den giriş yapmanız gerekmektedir. Bu giriş sırasında verilen indirim kodu 30 Kasım 2017’ye kadar geçerli olup her kod tek kullanımlık olarak verilmektedir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Dominos Pizza’dan alacağınız büyük boy Cazip ve Efsane pizza çeşitlerinde Yapı Kredi’den alacağınız indirim kodu ile %55 indirim söz konusudur. Vegi, Sucuksever, Fit&Fresh, Karışık,  Sosyal, Favori 3’lü, Callypso,  Bol 5’li, Bol Malzemos, Dev Malzemos, Doyuyos, Extravaganza, New York, Italiano gibi pizza çeşitlerinde uygulanmakta olan bu indirimi kazanabilmek için Dominos.com.tr ve Dominos’un mobil uygulamasından pizza siparişi vermeniz gerekmektedir. Bu indirim “Gel-Al” servislerde ve telefonla arayarak verilen siparişlerde geçerli değildir. Pizza ücretinin ödenmesi sırasında gireceğiniz indirim kodunu görebilmek için ise kullanıcı kodunuz veya TC kimlik numaranız ile giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

24 Ekim-20 Kasım 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi mobil uygulamasından veya Yapı Kredi internet sitesinden kullanıcı kodunuz ve TC kimlik numaranız ile giriş yaparak Dominos.com.tr veya Dominos mobil uygulamasından alacağınız Büyük Boy Efsane pizzalarda anında %55 indirim kazanabileceksiniz. İndirim kodları 24 Ekim2017 tarihinden itibaren Bireysel İnternet Şubesinde bulunan Kampanyalar bölümüne, Yapı Kredi mobil uygulamasında bulunan “Size Özel” bölümüne yüklenmektedir. Bu bölümlere yüklenen indirim kodları 20 Kasım 2017 tarihine kadar kullanılabilmektedir. Dominos.com.tr’den yaptığınız ve sepete eklediğiniz ürünlerin satın alınması sırasında Yapı Kredi seçilip kampanya kodu yazan bölüme verilen indirim kodu girilerek %55 indirimden yararlanabilirsiniz. Tek kullanımlık olarak size verilecek olan bu kodların son kullanma tarihi ise 30 Kasım 2017’dir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve bu kampanyada verilen indirim kodu kişiye özel olup sadece tek bir kişi tarafından kullanılmaktadır. Kampanya kodu paraya çevrilemez. Yapı Kredi kampanya müşteri odaklı bir kampanyadır ve bireysel müşteriler için geçerlidir. Domino’s Pizza ve Yapı Kredi ortak olarak hazırladıkları bu kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.