Kapat
Dacia Kampanya Şubat 2018
Dacia Kampanyaları 781 views 0

Dacia Kasım 2017 Kampanyaları

Dacia kampanya fırsatları Kasım ayı boyunca devam ediyor. Dacia her ay sunduğu kampanya fırsatlarına bir yenisini daha ekleyerek müşterilerine cazip indirim ve ödeme koşulları sunuyor. Kasım ayı boyunca Günde sadece 25 TL ödeyerek Dacia Duster sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Dacia Van modellerinde %0 faiz fırsatı bulunuyor. Ticari araç almak isteyenler Kasım ayında da unutulmamış.

Sizlerde Dacia araç sahibi olmak isteyenlerdenseniz aşağıda paylaştığımız kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

 

Dacia Duster Kasım Ayı Fırsatı

Dacia Duster Kasım Ayı Fırsatı

Dacia Duster modeline 32.250 TL peşinat ve 36 ay vade ile ayda 750 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu fırsat 41.993 TL’lik balon ödeme şartıyla Dacia Plan kapsamı dahilinde geçerli olacaktır.

Dacia Plan (balon ödeme koşuluna) kampanyasından yararlanmak ismeyenler, 12 aya varan vade seçenekleri ile 30.000 TL kredi tutarı veya 36 aya varan 12.000 TL kredi tutarı için %0 faiz oranı ile Dacia Duster sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla kredi tutarı talep eden müşteriler tüm Duster modellerinde, yasal sınırın izin verdiği max. Kredi tutarı ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile %0,99 sabit faiz oranlarından yararlanabileceklerdir.

  • 30.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranları: %0,08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranları: %0,98
  • 12.000 TL 36 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranları: %0,03, Yıllık Bireysel Maliyet Oranları: %0,34

 

Dacia Kasım Ayına Özel %0 Faiz Fırsatları

Dacia Duster Kasım Ayı Fırsatı

Kasım ayı boyunca Dokker Van, Logan MCV, Dokker Combi, Sandero ve Lodgy modelleri, 12 aya kadar %0 fazi oranı ile 12.000 TL kredi fırsatlarından yararlanılabilir.

Daha fazla kredi tutarı talep eden müşteriler yukarıoda belirtilen modellerde, yasal sınırın izin verdiği max. Kredi tutarı ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile %1,29 faiz oranından yararlanabileceklerdir.

  • 12.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranları: %0,08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranları: %0,98

 

Dacia Ticari Taksilere Özel Kasım Ayı Fırsatları

Dacia Ticari Taksilere Özel Kasım Ayı Fırsatları

Dacia Kasım ayında da Ticari Taksi almak isteyen müşteriketine indirim ve faiz fırsatı sunuyor. Kasım ayında taksilere özel indirim fırsatları ve kullanılacak kredi tutarına ve vadeye göre değişiklik göstren faiz oranlarından yararlanabileceklerdir.

Fırsat Dacia marka tüm binek otomobillerde geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için Ticari Taksi ruhasatı ve Taksi Plakası olan araçlar için geçerli olacaktır.

 

Kasım Ayı Dacia Maxxi Garanti Hediye Fırsatı

Dacia Kasım ayı boyunca alınacak araçlarda, Orfin Finansman A.Ş. aracılığı ile kredi kullanımlarına Maxxi Garanti ürününü hediye edilecektir. Bu kampanya sadece yetkili Dacia Satış merkezlerinde geçerli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.