Kapat
Dacia Kampanyaları Ocak 2018
Dacia Kampanyaları 90 views 2

Dacia Kampanyaları Ocak 2018

Uzun zamandır ülkemizde bulunan markalardan birisi olan Dacia, kullanıcıların yoğun ilgisini görmektedir. Bu ilginin sebebinin bir kısmı da yapılan kampanyalardan kaynaklanmaktadır. 2017 yılının sonlarında yapmış olduğu kampanyalarla dikkatleri üzerine çeken firma bunlardan bazılarını Ocak ayına da taşımıştır.

Dacia Kampanya Kapsamında Ocak Ayında Sunulan Fırsatlar

Ocak ayında sunulan fırsatlardan bir tanesi Dacia’nın en fazla tercih edilen araçları arasında bulunan Duster’la ilgilidir. Ocak ayında bu aracı almak isteyenlere 10.000 liraya varan indirimler yapılmaktadır. Söz konusu indirimler aracın donanımı, rengi ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Aynı özellikte olan araçlar arasında da uygulanan indirim miktarı farklılık gösterebilmektedir. İndirim miktarı MAİS A.Ş. tarafından belirlenmiş olan araçlarda geçerlidir. Dacia kampanya kapsamında uygulanan indirimler 8 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

Ocak ayında devam eden kampanyalardan bir tanesi de faizsiz kredilerdir. Dacia kampanya kapsamında Dokker Combi, Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modellerinden birini almak isteyen müşterilere 12.000 lira kredi %0 faiz ve 12 aya varan vade seçenekleri ile verilmektedir. Böylelikle faizsiz kredi kullanılarak söz konusu araçlar çok daha uygun şartlarda alınmış olmaktadır. Sağlanan faizsiz kredinin aylık maliyet oranı %0,08 iken yıllık maliyet oranı ise %0,98’dir. Fakat 12.000 liradan fazla kredi kullanmak isteyenler için faiz oranı değişmektedir. Yasal sınırların izin verdiği miktara kadar kredi yine aynı kampanya kapsamında verilmektedir. Bu şekilde kredi almak isteyenlere %1,29 faiz ve 48 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Bu kampanya kapsamında verilen kredilerden yararlanmak için mutlaka MaxxiKoruma ve MaxxiDestek ürünlerinden en birinin alınması gerekmektedir. Aksi takdir kampanya geçerli olmamaktadır. Diğer kampanyalarda olduğu gibi bunda da farklı bir kampanya ile birleştirme yapılamamaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için son tarih 8 Ocak 2018’dir.

Dacia Kampanya Kapsamında Düşük Peşinat ve Düşük Taksit Seçenekleri

Dacia kampanya kapsamında sunulan fırsatlardan bir tanesi de Doker modelleri içindir. Dacia Doker almak isteyen kullanıcılar sadece 10.000 lira peşinat vererek bu araca sahip olabilmektedir. Geriye kalan miktar için anlaşmalı finans kuruluşları kredi desteği sağlamaktadır. Söz konusu destek yasal sınırların izin verdiği miktarlara kadar yapılabilmekte ve 48 aya varan vade seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca sağlanan kredinin faiz oranı %1,29’dur. Daha fazla peşinat ödemek isteyenler için de kredi sağlanmakta ve bu kredinin şartları biraz daha uygundur. Bu kapsamda 12.000 lira kredi %0 faizle ve 12 aya varan vade seçeneği ile müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Kampanya kapsamında alınan kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,01 iken yıllık maliyet oranı ise yüzde 12,78’dir. Bu kampanya sadece Doker Combi ve Doker Van modelleri için geçerlidir. Ayrıca kredilerdeki uygun faiz oranlarından yararlanmak için MaxxiKoruma ve MaxxiDestek ürünlerinden en birinin alınması gerekmektedir. Bu ürünlerden birinin alınmaması durumunda anlaşmalı finans kuruluşunun kendi belirlediği faiz oranları uygulanmaktadır. Kampanya 8 Ocak 2018 tarihinde sona ermektedir.

Ocak ayında Duster için farklı bir fırsat daha sunulmaktadır. Dacia kampanya kapsamında günlük 25 lira ödeyerek Duster sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Müşteriler günlük 25 lira ödeyerek Duster Ambiance 4×2 – 1.5 dCi 90 bg araç için 32.850 lira peşinat ödediklerinde geriye kalan tutarı sağlanan kredi sayesinde günlük 25 liraya ödeyebilmektedir. Dacia Plan kampanyası olarak adlandırılan bu fırsattan yararlanmak istemeyenler için farklı fırsatlar da sunulmaktadır. Daha fazla peşinat ödeyecek müşterilere 24.000 lira kredi %0 faiz ve 12 aya varan vade seçenekleri ile sağlanmaktadır. Bundan daha yüksek kredi talep edenler için ise yasal sınırların izin verdiği miktara kadar kredi sağlanabilmektedir. Bu kredideki faiz oranı %1,14 olup 48 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Söz konusu faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin faiz oranlarından yararlanmak için MaxxiKoruma ve MaxxiDestek ürünlerinden en birinin alınması gerekmektedir. Aksi takdirde buradaki faiz oranları yerine anlaşmalı finans kuruluşları tarafından belirlenen faiz oranları ile kredi desteği sağlanacaktır. Dacia kampanya kapsamında sağlanan faizsiz kredinin aylık maliyet oranı %0,49 iken yıllık maliyet oranı ise %6,06’dır. Kampanya 8 Ocak 2018 tarihinde sona ermektedir.

Dacia kampanya kapsamında Ocak ayında sunulan bir başka fırsat ise doğrudan ticari araçları ilgilendirmektedir. Ticari taksi sahibi olmak isteyenler ya da mevcut ticari aracını yenilemek isteyenlere Dacia tarafından son derece uygun fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsatlardan bazıları araçlarda indirim sağlarken bazıları ise çok uygun kredi imkanları sağlamaktadır. Söz konusu kampanya bütün binek araçlar için geçerli olup sadece taksi olarak kullanmak amacıyla satın alma işlemlerinde geçerlidir. Bundan dolayı bu kampanyadan yararlanabilmek için yasal ticari taksi ruhsatı ya da plakasının olması ve gösterilmesi gerekmektedir. İndirim ya da özel faiz oranlarından yararlanmak için MaxxiKoruma ve MaxxiDestek ürünlerinin satın alınması gerekmektedir. Müşteriler her ikisini de alabileceği gibi yalnız bir tanesini de alabilirler. Her iki ürünün de alınmaması durumunda Dacia kampanya kapsamının geçerli olmaması anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda anlaşmalı olan finans kuruluşu kendi belirlediği faiz oranlarını uygulamaktadır. Bu kampanya sadece yetkili satıcılarda geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Belirlenen stokların tükenmesi halinde kampanya sonlandırılacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için son tarih 8 Ocak 2018 tarihidir.

“Dacia Kampanyaları Ocak 2018” üzerine 2 yorum

  1. Nevzat Saymaz dedi ki:

    Dacia ucuz ama tasarımı bana hiç hitap etmiyor. Tasarımları biraz değiştirseler çok daha fazla satış rakamı yakalayabilirler. Dacia kampanyaları zaten her zaman yaptığı için kampanyalarda sorun yok.

  2. sami öztürk dedi ki:

    Dacia araçlar bildiğim kadarıyla renault garantisi altında üretiliyor. O nedenle tercih edilebilir fiyatlarıda gayet uygun fabrikaları Romanya’da olması lazım çinden gelmiyor yani 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.