Kapat
Dacia Kampanya Şubat 2018
Dacia Kampanyaları 67 views 0

Dacia Kampanya Şubat 2018

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren araç firmalarından bir tanesi olan Dacia, kullanıcıların daha kolay şartlarda araç alabilmesi için dönemsel olarak kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların büyük bölümü yılsonunda yapılıyor olsa da Şubat ayı için de farklı bir kampanya ile firma müşterilerin ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Dacia kampanya farklı araçlarda farklı şekillerde yapılmakta ve sağlanan kolaylıklar değişkenlik göstermektedir. İnsanlar araçlar için kendilerine en uygun olan seçeneği seçmekte ve araçlarını rahat bir şekilde alabilmektedir. Bunlar bazı modeller için düşük faizli kredi şeklinde iken bazıları için ise faizsiz kredi şeklindedir.

Dacia Kampanya Kapsamında Faizsiz Kredi Fırsatı

Dacia kampanya kapsamında Şubat ayında sunulan fırsatlardan ilki Sandero, Lodgy ve Dokker modellerini almak isteyenler için geçerlidir. Söz konusu kampanya kapsamında bu araçları almak isteyenlere farklı kredi seçenekleri sunulmakta ve insanlar kendilerine en fazla uyan kredileri kullanarak araçlarını almaktadır. Sunulan kredi seçeneklerinden bir tanesinde 20.000 TL faizsiz olarak 12 aya varan vade seçeneği ile müşterilere verilmektedir. Faizsiz kredi seçeneği sayesinde insanlar rahatlıkla araç alımı yapabilmektedir. Fakat söz konusu krediden daha fazla isteyen kişilere ise yine anlaşmalı finans kuruluşları aracılığıyla 30.000 TL kredi %1,09 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçeneği ile verilmektedir. Yukarıda belirtilen araçlar için son bir kredi seçeneği daha verilmektedir. Yasal sınırların izin verdiği miktarı geçmemek şartıyla 90.000 TL kredi %1,39 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçeneği ile müşterilere sağlanmaktadır. Müşteriler söz konusu seçeneklerden istediklerini tercih edebilmekte ve araçları alabilmektedir. Kampanya 28 Şubat’a kadar geçerli ve stoklarla sınırlıdır.

Dacia Kampanya Kapsamında Uygun Kredi Fırsatı

Dacia kampanya kapsamında sunulan fırsatlardan bir tanesi de binek otomobil ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. Bu araçları almak isteyen kişilere Dacia ile anlaşmalı olan finans kuruluşları 30.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Üstelik söz konusu kredinin faiz oranı %1,09 ve vadesi de 24 aydır. Böylelikle normal bankalardaki araç kredilerine göre çok daha avantajlı bir kredi ile araç alma fırsatı yakalanmaktadır. Ayrıca daha fazla kredi kullanmak isteyen kişiler için de seçenek bulunmaktadır. Yine aynı finans kuruluşları tarafından müşterilere 90.000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Bu kredideki faiz oranı ise %1,39 olup vade süresi ise 48 aydır. Böylece kişiler istedikleri miktarlarda kredi kullanabilmektedir.

Dacia kampanya kapsamında Şubat ayında sunulan bir başka fırsat ise hediye şeklindedir. Şubat ayı içerisinde Orfin Finansman A.Ş aracılığıyla kredi kullanılarak alınan araçlar için Maxxi Garanti hediye olarak verilmektedir. Söz konusu ürün sayesinde araçlara ekstra garanti sağlanmış olmaktadır. Bununla ilgili daha detaylı bilgi almak için firmanın ilgili bölümünün aranarak ve söz konusunun ürünün kapsamı öğrenilebilmektedir. Bu bilgiler ışığında Dacia kampanyalarının devam ettiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.