Kapat
Dacia Aralık 2017 Kampanyaları
Dacia Kampanyaları 135 views 0

Dacia Aralık 2017 Kampanyaları

2017 yılının son aylarında daha önce yıllarda olduğu gibi otomobil firmaları satışlarını artırabilmek için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar araç firmalarının kendi politikaları kapsamında belirlenmekte ve her firma farklı kampanyalar yürütmektedir. Bazı firmalar müşterilerine %0 faiz oranlı kredi sunarken bazıları ise 2017 yılındaki motorlu taşıtlar vergisini ödemeyi taahhüt etmektedir. Neredeyse bütün otomobil firmaları bu ay için kampanya düzenlemekte ve kampanya şartlarını farklı platformlarda insanlara duyurmaya çalışmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de Dacia’dır. Dacia Aralık kampanyaları kapsamında müşterilerine birbirinden farklı seçenekler sunmakta ve müşterileri araçlarına yöneltmektedir. Dacia kampanya, her araç için farklı olabilmekte ve bundan dolayı araçların kampanya koşullar değişkenlik göstermektedir.

Dacia Aralık Kampanyaları ile 25 Liraya Duster Fırsatı

Dacia Aralık kampanyaları kapsamındaki araçlardan bir tanesi Dacia denilince akla gelen ilk araç olan Duster’dır. DaciaDuster için Aralık ayında birbirinden farklı seçenekler müşterilere sunulmaktadır. Dacia kampanya kapsamında müşterilere sunulan en cazip teklif günlük 25 lira ile Duster sahibi olabilme imkânıdır. Bu imkan Dacia’nın Duster Ambiance 4×2 – 1.5dCi 90 bgmodeli için geçerlidir. Bu modeli almak isteyen müşterilerin 32.850 lira peşinat ödemesi ve geri kalan tutarı ise 36 ay vade ile ödemesi gerekmektedir. Bu sürede aylık sadece 743 lira ödenmesi gerekmekte ve bu da günlük 25 liradan daha az bir miktara tekabül etmektedir.

Dacia Aralık kampanyaları kapsamında Duster için farklı seçenekler de bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında daha fazla peşinat ödeyebilecek müşteriler için %0 faiz oranlı kredi şansı bulunmaktadır. Duster almak isteyenlere özel 12 ay vade ile 24.000 lira kredi verilmektedir. Bu krediyi kullanan müşteriler gereke peşinatı ödedikten sonra aylık 2.000 lira kredi ödemesi yapması gerekmektedir. Bu kredinin aylık maliyet oranı %0,49 ve yıllık maliyet oranı ise %6,06’dır. Dacia kampanya kapsamında daha düşük peşinat ödemek isteyenler için de kredi seçeneği bulunmaktadır. Yasal sınırların izin verdiği miktarlara kadar kullanılabilen kredi için faiz oranı %1,14’tür. Bu şartlara sahip kredi kullanan müşteriler için 12 ayda 48 aya kadar farklı vade seçenekleri bulunmaktadır. Faizsiz ve %1,14 faiz oranlı kredilerden yararlanılabilmesi için Maxxi Koruma ve Maxxi Değer sigortalarından en az birinin yaptırılması gerekmektedir.

Dacia Aralık kampanyaları kapsamında farklı araçlar içinde seçenekler bulunmaktadır. DokkerCombi, Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modelleri için Dacia kampanya kapsamında farklı kredi seçenekleri sunulmaktadır. Müşteriler kendi durumlarına göre bu kredilerden herhangi birisini tercih ederek bu araçlara sahip olabilmektedir. Bu araçlardan birisini satın almak isteyenlere sunulan ilk kredi seçeneğinin faiz oranı %0’dır. Yani müşteriler faizsiz krediden yararlanarak bu araçlara sahip olabilmektedir. Müşterilere sunulan bu kredinin miktarı 12.000 lira olup vade sayısı ise 12’dir. Belli bir peşinat verdikten sonra bu araçlar için 12.000 liralık faizsiz kredi kullanılabilmektedir. Bu kredinin aylık maliyet oranı %0,08 ve yıllık maliyet oranı ise 0,98’tir.

Dacia Aralık kampanyaları kapsamında Dacia’nın Dokker Combi, Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modelleri için farklı bir kredi seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenek daha fazla kredi talep eden müşterilere yönelik olup onların bu konudaki taleplerine cevap verebilmektedir. Dacia kampanya kapsamında müşterilere yasal sınırlar içerisinde verilebilecek en yüksek miktar %1,29 faiz oranı ile verilmektedir. Ayrıca bu kredide müşterilere 48 aya kadar vade seçeneği de sunulmaktadır. Dacia’nın bu kampanyasındaki kredilerden yararlanabilmek için diğer kampanyalarda da olduğu gibi Maxxi Koruma ve Maxxi Değer sigortalarından en az birinin yaptırılması gerekmektedir. Bu sigortalardan herhangi birinin yaptırılmaması durumda alınacak olan kredilerde uygulanan faiz oranları kampanyadakiler değil bankaların kendi belirlediği faiz oranları olacaktır.

Dacia Kampanya ile Ticari Olarak Kullanılacak Araçlarda Büyük İndirimler ve Fırsatlar

Dacia Aralık kampanyaları kapsamında ticari araçlar içinde farklı fırsatlar sunulmaktadır. Bu kampanya kapsamında farklı indirimler ve faiz oranları sunulmaktadır. Dacia ticari araçlar böylelikle çok daha uygun şartlarda alınabilmektedir. Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanamamaktadır. Bu kampanyadan yararlanılabilmesi için alınacak olan aracın ticari statüde kullanılması gerekmektedir. Yani Dacia kampanya kapsamındaki bu fırsatlardan yararlanılabilmesi için yasal ticari taksi ruhsatlı ve taksi plakalı araçlar yararlanabilmektedir. Bu kampanya kapsamında ticari olarak kullanılacak bütün Dacia binek araçlar bulunmaktadır. Yani Dacia’dan taksi olarak kullanılmak şartı ile alınacak olan tüm binek araçlar için indirim ve cazip kredi teklifleri bu kampanya kapsamında müşterilere sunulmaktadır.

Dacia Aralık kampanyaları kapsamındaki ticari araçlar için uygulanacak olan indirimlerden ve cazip kredilerden yararlanabilmek için Maxxi Koruma ve Maxxi Değer sigortalarından en az birinin yaptırılması gerekmektedir. Bu sigortalar Dacia kampanya kapsamındaki fırsatlardan yararlanılması için firma tarafından konulan bir şarttır. Maxxi Koruma, kredi koruma sigortası anlamına gelirken Maxxi Değer ise araç değer koruma sigortasıdır. Dacia’nın Aralık ayında yapmış olduğu kampanyalara genel itibariyle bu şekildedir. Yukarıda belirtilen kampanyalar 31 Aralık itibariyle sona ermektedir. Bunların dışında Aralık ayına özel olarak araç alanlar için farklı bir kampanya daha bulunmaktadır. Buna göre bu ayda Orfin Finansman A.Ş.’den kredi kullanılarak alınan araçlar için firma tarafından Maxxi Garanti hediye edilmektedir. Böylelikle alınan araçlara ekstra garanti sağlayan pakete ücretsiz olarak sahip olunabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.