Kapat
Carrefour 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler
Blog 233 views 0

Carrefoursa Çalışma Saatleri

1963 yılında Fransa’da faaliyete geçen Carrefoursa hipermarketleri ülkemizde 1993 yılında Sabancı tarafından kurulmuştur. 33 ülkede 16 bin mağazası ile faaliyet gösteren Carrefoursa Hipermarket zinciri ülkemizde bir çok kişiye de iş imkanı sağlamıştır. 2005 yılı itibari ile 243 mağazası Türkiye’de bulunan büyük market zinciri her geçen gün yeni şubeleri ile de büyüme göstermektedir.

Kaliteli ürünleri perakende fiyat ile buluşturan Carrefoursa evde kullanılacak tüm ürünleri uygun fiyata bulunmasını sağlamaktadır. Girmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ve mağaza içerisindeki kampanyaları ile de dikkat çeken marketlerden biridir. Yoğun olarak alışveriş yapılan Carrefoursa her türlü ürünün kolayca bulunmasını sağlamaktadır. Büyük ve geniş alanlarda yer alan bu hipermarket zinciri Türkiye’ nin bir çok ilinde şube açmaya devam etmektedir.

Yoğun çalışma saatleri bulunan Carrefoursa haftanın her günü müşterilerine hizmet vermektedir. 10. 00- 22. 00 arası açık olan Carrefoursa öğle tatili bulunmamaktadır. Personel sayısı oldukça fazla olan bu hipermarket zinciri personelin eğitimi ile de birebir ilgilenmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek hızlı ödeme kasaları ve sürekli gelişen çalışmaları ile her geçen gün daha da ileriye gitmektedir. Güler yüzlü ve samimi personelleri ile müşteriye her daim destek hatları da bulunmaktadır.

Kampanya ve indirimleri ile ilgili gün içerisinde bir çok faaliyetleri yapan Carrefoursa içerisinde tüm ihtiyaçların karşılanabileceği satış politikası bulunmaktadır. Giyimden kozmetiğe, gıdadan teknolojiye, araç eşyalarından tatil malzemelerine kadar bir çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Tüm ihtiyaçların tek bir adreste olmasını sağlayan Carrefoursa hipermarketleri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Taze meyve sebze reyonunda ve et reyonlarında sürekli yenilenen ürünler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kuru gıdalarda uygun alışveriş yapma kolaylığı sağlanmaktadır. Son yıllarda fırın bölümünde de bir çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Gün içerisinde 10. 00- 22. 00 saatleri arasında kesintisiz alışveriş keyfi yaşanmaktadır.

Carrefoursa Genel Merkez Adres ve Telefon

Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No: 67

34846 Maltepe İstanbul

Tel: +90 212 665 00 00

Müşteri Hizmetleri: 444 10 00

Bim Çalışma Saatleri

A101 Çalışma Saatleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.