Kapat

Carrefour 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler

Carrefour Türkiyenin 2.büyük marketler zinciri markası olmayı sürdürüyor. Her daim bütçesini düşünen ve kaliteli ürün alışveriş yapmak isteyen bir çok tüketici Carrefour marketlerini tercih ediyor ve kampanyalarını takip ediyor.

Carrefour 18 Ocak Perşembe günü başlayacak olan aktüel ürünler fırsatları ile dolu Hipermarket katalogunu yayınladı. Düzenlenen kampanyalara hem Carrefour mağazalarından hem de www.carrefoursa.com adresinden ulaşabilirler.

1- 14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak güncel Carrefour kataloğu yayınlandı. Kampanya detayları için Carrefour aktüel kataloğu inceleyin.

Carrefour her aktüel katalogunda diğer iş ortakları ile yaptığı kampanyalarlada bizleri cezbetmeye devam ediyor. Bunun en güzel örneklerinden biri olan LASSA lastik kampanyası.

Lassa lastiklerde Ocak ayı boyunca 2 Al 1 Öde veya 3 Al 2 Öde kampamyası bulunuyor. Bu kampanyada dikkat etmeniz gereken nokta ise, kampanya içerisinde yer alan ürün alımlarında promosyon en düşük ürün fiyatı üzerinden işelm görecek olmasıdır.

Carrefour bu sayısında 1 ila 10 TL arasında ürünler satışa çıkaracaktır. Bu kampanya ile ilgili detaylara 2 – 12.sayfalar arasında ulaşabilirsiniz. İlgili kampanya CarrefourSA Kart ile 1 adet ürün için geçerli olacaktır.

Carrefour 18 Ocak tarihli aktüel ürünler katalog detayları;

29 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Kahve, Çay, Salep ve Sıcak Çikolata çeşitlerinden 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 TL Puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

25 Ocak – 28 Ocak  tarihleri arasında Carrefour Markasına sahip ürünlerden 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde 8 TL puan kazanma fırsatı.

22 Ocak – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında Duş Jeli, Saç Kremi ve Şampuan çeşitlerinden 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 TL puan fırsatı.

%25 indirim fırsatı bulunan ürünler;

 • Duru Duş Jeli çeşitlerinde
 • Johnson’s Baby Bebek Bakım ürünlerinde
 • Derby Tıraş ürünlerinde
 • Uni Baby Deterjan ve Yumuşatıcı Çeşitlerinde
 • Cif Jel Tüm Yüzeyler 750 ml / 1500 ml çeşitlerinde
 • Domestos Rezerv Blok Ürünlerinde

Gillette Mach3 Tıraş Bıçağı ve Makine çeşitlerinde %30 indirim kampanyası. Kampanya 10.000 adet stok ile sınırlıdır.

25 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı ve Bulaşık Makinesi Deterjanı çeşitlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL puan fırsatı.

18 Ocak – 21 Ocak 2018 tarihleri arasında Çamaşır Deterjanı ve Yumuşatıcı çeşitlerinde 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde 8 TL puan kazanma imkanı.

1- 14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak güncel Carrefour kataloğu yayınlandı. Kampanya detayları için Carrefour aktüel kataloğu inceleyin.

İlginizi çekebilir : Migroskop 18 Ocak – 31 Ocak 2018 Katalogu

Carrefour 18 Ocak 2018 katalog detaylarını video olarak izleyebilirsiniz!

“Carrefour 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler” üzerine 3 yorum

 1. Hatice Baykuş dedi ki:

  Carrefour SA güzel market ancak kampanya yapsalar bile diğer marketlerden çok pahalı kalıyor ürünleri yine. O nedenle fiyat politikalarını gözden geçirmelerini öneririm.

 2. berna ışılak dedi ki:

  Seç beğen al 2 TL kampanyası yine yapılmış en sevdiğim kampanyaları bu Carrefour SA marketinin. Bu sitede çok işime yaradı bir çok farklı marketin kampanyalarını sayelerinde görebiliyoruz.

 3. kemal alababa dedi ki:

  süper gillete kampanyası yine gelmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.