Kapat

Carrefour 9 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki

Ramazan ayının gelmesiyle beraber özel bir çok üründe kampanyalar gün yüzüne çıkmıştır. Ramazan sofralarının olmazsa olmazı bir çok üründe kampanyayı 9 Mayıs 2018 tarihli Carrefour aktüel ürünler kataloğunda bulabilirsiniz.

Carrefour aktüel ürünler kampanyasında seçili bir çok üründe 1 ALANA 1 BEDAVA kampanyası sunulmuş durumda. Ayrıca yine seçili ürünlerde İkincisi %50 indirimli ve çeşitli oranlarda indirimlere sahip ürün kategorilerinde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Diğer Carrefour kampanyalarından farklı olarak 9 Mayıs Carrefour aktüel kataloğu 48 sayfadan oluşuyor ve yüzlerce üründe fırsat sunuyor.

Süt ürünlerinden Et ürünlerine, Tekstil ürünlerinden Elektroniğe kadar onlarca farklı kategoride uygun fiyatlar bulmanız mümkün. Ramazan ayında çalışanına, ihtiyacı olana veya sevdiklerinize Ramazan Erzak Kolisi hediye etmek isterseniz, Carrefour marketlerde 4 farklı Ramazan Erzak Paketi bulunmaktadır. 29,90 TL’den başlayan Erzak paketleri 99,90 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Carrefour aktüel katalog’da, Söke Un Çeşitlerinde %25 indirim, Dr.Oetker Geleneksel Türk Tatlılarında %20 indirim, Kenton Ürünlerinde ve Filiz İrmik Çeşitlerinde %20 indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sırma Maden Sularında %35 indirim, Hayat Sular’da %30 indirim fırsatları sunulmuş. Sinema bileti kazanmak isteyenler lütfen dikkatle okuyun. 9 – 23 Mayıs 2018 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerden 15 TL’lik Pepsi, Fruko, Yedigün, Lipton Ice Tea ve Tropicana ürün alışverişlerinize 1 Adet Sinema Bileyi HEDİYE!

9 Mayıs Carrefour aktüel ürünler kataloğunda çok çeşitli kampanyalara devam ediyoruz. Argem Ahşap Ürünlerinde 3 AL 2 ÖDE fırsatı, Cook Çöp Torbaları ve Mutfak Yardımcı ürünlerinde %30 indirim, Pril Bulaşık Tablet Çeşitlerinde ve Makine Ürünlerinde %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Ramazan Erzak koli alışverişlerinizde Finish Magic Quantum 32 Tablet ya da Finish Hepsi 1 Arada Magic MAX 45 Tablet 32,90 TL yerine 18,90 TL fiyattan satın alabilirsiniz.

Carrefour Aktüel Ürünler 9 Mayıs 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.