Kapat

Carrefour Aktüel Ürünler Kataloğu 26 Nisan – 8 Mayıs 2018

Sonraki

26 Nisan 2018 Perşembe günü başlayan Carrefour aktüel ürünler kampanyası detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. 8 Mayıs 2018 Salı gününe kadar sürecek kampanyada yüzlerce üründe fırsatlar bulunuyor.

Carrefour market genelde tüm katalog kampanyalarında farklı sektörlerden farklı markalar ile iş ortaklığına gidip çeşit fırsatlar sunabiliyor. 26 Nisan tarihinden itibaren geçerli yeni bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz size. 26 Nisan – 3 Haziran 2018 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden CarrefourSA Kart ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Shell’den 15 TL’ye varan yakıt HEDİYE! Kampanyaya Shell Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamanız durumunda 15 TL değerinde Yakıt HEDİYE edilecektir. Kampanyaya SMS ile katılım sağlamanız durumunda 10 TL değerinde Yakıt HEDİYE edilecektir.

Ayakkabı ve giyim sektörünün önde gelen markaları artık CarrefourSA marketlerde ilk defa satışına başlamış durumda. LEE COOPER, Piere Cardine, Slazenger ve LOFT gibi büyük giyim markalarına artık Carrefour marketlerden ulaşabileceksiniz.

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde artık tatil ve gezi planları devreye girmiş ve hazırlıklar yapılmaya başlanmıştır. Tabii tatile çıkarken elbiselerimizi ve bir çok aksesuarlarımızı taşımamıza yardımcı olan bavul ihtiyacı ortaya çıkıyor. Çeşitli boylarda satılan bavullar çeşitli markalar tarafından tedarik edilip çok ucuzdan pahalıya doğru fiyat sıkalası izleyebiliyor. 26 Nisan Carrefour aktüel kataloğunda 69,90 TL’den başlayıp 259,90 TL’ye kadar çeşitli boylarda ve markalarda Bavullar bulabilirsiniz.

Carrefour aktüel kataloğunda yer alan bazı ürün kampanyaları;

  • Parex Yedek Mop ve Paspaslarda %35 indirim
  • Koroplast Koku Hapsetme Teknolojili Kokulu Büzgülü Çöp Torbası Çeşitlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA!
  • 4 Adet Oto Lastik alışverişlerinize Ücretsiz Sökme ve Takma + Kamp Sandalyesi HEDİYE!
  • Vitoretail Ampül Çeşitlerinde %25 indirim
  • S-Link Akım Koruyucularda ve Sonorous Kablolarda %20 indirim
  • Mehtap Sahan Çeşitlerinde %25 indirim

Carrefour aktüel ürünler kataloğunda daha belirtemediğimiz yüzlerce üründe kampanya mevcut. Tava tencere setleri, Çaydanlık, Mutfak cam ürünleri, Mini fırınlar, Mini Buzdolapları, Çamaşır makineleri, Cep telefonu ve Bilgisayarlar, Televizyonlar ve daha bir çok gıda ve temizlik ürününde kampanyalar sizleri bekliyor. 26 Nisan – 8 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada ki ürünler stoklarla sınırlı olacaktır.

Carrefour Aktüel Ürünler 26 Nisan – 8 Mayıs 2018

Carrefour Aktüel Ürünler 26 Nisan 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.