Kapat
Axess İle Morhipo’dan 50 TL Chip-para Kazanma Fırsatı!
Cardfinans Kampanya 79 views 0

CardFinans’tan Morhipo.com’da anında 50 TL indirim Avantajı!

CardFinans Kampanya kapsamında pek çok farklı avantajlardan söz etmek mümkün oluyor. Bu doğrultuda Kasım ayı süresince geçerli olan CardFinans’tan Morhipo.com’da anında 50 TL değerinde indirim avantajından yararlanabiliniyor. Bu kampanya www.morhipo.com adresinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzerindeki harcamalar kapsamında olanlara uygulanıyor. Kampanya ile anında 50 TL değerinde indirim kazanmak mümkün. Üstelik bu kampanyadan yararlanırken 3 ya d 6 taksite seçeneği de mevcut.

Kampanya Detaylar

Kampanyadan CardFinans bireysel kredi kartın sahip olanlar müşteri bazlı olarak, ticari kredi kartına sahip olanlar ise; kart bazında yararlanmaktadır. Yine kampanyadan bir müşteri birden fazla yararlanabilecektir. En fazla 50 TL değerinde indirim kazanma şansı elde edecektir. ParaPuan ile ve banka kartları ile yapılan alışverişler taksit ve indirim kampanyasına dahil değildir. Ayrıca CardFinans Kampanya kapsamında, sanal kartlar ile yapılan alışverişlerde müşteriler taksit kampanyasına dahil edilirken indirim kampanyasına dahil edilmemektedir.

İndirim kampanyasına firmamın promosyon, indirim, hopi kampanyaları ve herhangi bir hediye çeki ya da ödül puanının kullanımları dahil değildir. Ayrıca kampanyadaki fırsatlar kapıda ödeme seçeneği için de geçerli olmamaktadır. İndirim kampanyasındaki indirim kart numarasının girilmesi aşamasından sonra sipariş özeti kısmından otomatik olarak yansıtılacaktır. Müşteri yapılan indirimi kendisi görebilecektir. Şayet kampanya dahilinde bir geri iade söz konusuysa indirimli tutar üzerinden geri iadenin yapılması mümkün olmaktadır.

CardFinans Kampanya kapsamı oldukça avantajlı seçenekleri kullanıcılara sunuyor. Bu doğrultuda üye marka yada taksit bilgileri hususunda kampanya dahilinde oluşabilecek değişiklikler internet sitesinden yansıtılacaktır. Bu noktada morhipo sitesinin ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanmak için www.morhipo.com adresinden detaylı bilgi alınması mümkün olmaktadır. Ayrıca kampanya kapsamında QNB Filansbank bankasının bir sorumluluğunun olmadığı da bilinmektedir. Kampanya dahilinde internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde olası sorun yaşanması durumunda 0850 222 30 90 numrasından iletişime geçmek yeterli oluyor.

Ayrıcalıklı taksit ve 50 TL indirim olanağından kullanıcılar Kasım ayı boyunca yararlanabilecektir. Bunun yanı sıra, morhipo sitesinin kampanyalarına her ay farklı yenilikler de kattığı biliniyor. Bunun için kampanyaları takip etmek yeterli oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.