Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
BKM Express Kampanya 112 views 0

Boyner’den 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL BKM İndirimi!

Boyner ve BKM Express sizler için yeni bir kampanya fırsatı sunuyor. Bu kampanya siz Boyner müşterileri için bulunmaz bir fırsat! Bu kampanya fırsatlarından yaralanmak ve bol bol alışveriş yapıp çok fazla indirim kazanmak için elinizde. Boyner ürünleri içerisinde sonbahar-kış ürünlerinden 150 TL ve üzeri alışverişlerde BKM Express indirimi ile 30 TL’lik bir indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

23.10.2017 – 23.11.2017 tarihleri arasında geçerli olacak indirim www.boyner.com.tr sitesinden yapacağınız online alışveriş sırasında uygulanacak olan bir kampanyadır. Yeni sezon ürünlerde geçerli olacak indirim için sepette bulunan“İndirim Kuponu” yazan bölüme “BKMEXPRESS” yazmanız yeterli olacaktır. Alışveriş sırasında ödemeyi de BKM Express ile yapmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanya süresince Boyner’den tek seferde yapılacağınız alışveriş miktarına göre indirim kuponu miktarı değişmektedir. Bu miktar 150 TL alışverişte 30 TL indirim, 300 TL alışverişte 60 TL, 450 TL alışverişte 90 TL indirim olacak şekilde alışveriş sırasında anında uygulanacaktır.

BKM Express indiriminden 1 kişi sadece 1 kez yaralanabilir. Aynı kişinin bu kampanyadan ikinci kez yararlanma isteği geri çevrilecek ve indirim uygulanmayacaktır.  Hazırlanmış olan bu kampanya BKM Express üyesi olan bankaların hazırladığı diğer kampanya fırsatları ile birleştirilebilir. Bu kampanya www.boyner.com.tr sitesindeki diğer kampanyalarla ve indirimlerle birleştirilemez. BKM Express kampanya yapılması ve bu kampanyada değişiklik yapma hakkı Boyner’e ve BKM Express’e ait bulunmaktadır ve saklı tutulmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılıp Boyner’den indirim kuponu kazanarak istediğiniz her şeyi almanız mümkündür. Boyner mağazasının online alışveriş sitesine girerek buradan Boyner ürünlerinin sonbahar-kış dönemine ait yeni sezon ürünlerinde yapacağınız alışverişler sırasında bu indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.  Satın alıp sepete attığınız ürünlerin alışveriş işlemleri sırasında indirim ile ilgili kuponun işaretlenmesi kısmında“BKMEXPRESS” yazan bölümü işaretleyerek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Bu indirim fırsatı yaptığınız alışveriş miktarından anında düşecektir. 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 30 TL BKM indirimi kazanmak üzere haydi alışverişe!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.