Kapat
Taraftar Bonus Kredi Kartı
Bonus Kampanya 89 views 0

Doğalgaz Ödemelerinde Bonus İle Ücretsiz 3 Taksit İmkanı!

Doğalgaz faturalarınızı öderken kolaylık sağlanmasını istiyorsanız bu kampanya tam size göre hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanyaya kayıt olduktan sonraki ödemelerinizde ücretsiz üç taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yapacağınız doğalgaz ödemelerinde Garanti POS’larından gerçekleştireceğiniz ödemeler için bu kampanya geçerlidir. Ödemelerinizde ücretsiz olacak şekilde 3 taksit hakkı kazanacaksınız. Bonus kampanyalar içinde doğalgaz ödemelerinde size yardımcı olacak bu kampanyaya kayıt olmak için acele etmelisiniz.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Bonus kampanya tarihleri 16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 arasında geçerlidir. Öncelikle bu kampanyaya mesaj ile kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanya başlangıç tarihinden önce BonusFlaş’tan da bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında yapacağınız doğalgaz ödemelerinde 3 taksit imkanına sahip olacaksınız. Önce ödeme yapılacak daha sonra taksitlendirme gerçekleşecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Öncelikle Bonus kampanya konusunda katılımın yapılabilmesi için mesajla veya internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.  Kampanyaya katılım tarihinden önce yaptığınız ödemelerde bu taksitlendirme imkanından yararlanamazsınız. Kampanyadan yaralanmak için ödeme işleminin Garanti POS’larından gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Garanti’nin bu kampanya fırsatından Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus American Express, Bonus Flexi, Miles&Smiles, Bonus Genç kredi kartları, Bonus Business, American Express Card’lar, Bonus Business American Express, Miles&Smiles Business American Express, Miles&Smiles Business, American Express Business, Easy ve Sanal Kart sahipleri yararlanabilmektedir.

Bonus kampanya fırsatından Bonus American Express Card, American Express, Bonus Business American Express, Miles&Smiles American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express kartları ile İgdaş veznelerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerinizde geçerli olacaktır. www.igdas.istanbul sitesinden yapacağınız ödememelerde bu kampanyadan yararlanamayacaksınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya ilk harcamayı yapmadan önce GAZ yazarak 3340’a göndererek veya BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” bölümünü tıklayarak kampanya için kayıt yaptırabilirsiniz. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahipleri olarak bu kampanyaya ile katılmak için yapacağınız ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3340’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Diğer katılım yolunuz ise yine BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” kısmını tıklamanızdır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ödeme yapmadan önce mutlaka katılım sağlamaları gerekmektedir. Kampanya katılımı için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı kullanarak göndereceğiniz mesajla gerçekleştirebilirsiniz.  Bu kampanyaya katılımı iptal etmek için Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahipleri “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesinde bulunan numaraları yazarak 3340’a mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanmaktadır. Tüzel kişiler sadece mesaj ile katılım sağlayabilmektedir. Bu kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Burgan Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ING Bonus Ticari Kart ve ABank Bonus Ticari Kart sahipleri katılabilmektedir.  Bu kampanyaya Deniz Bonus sahipleri 3280’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, Türkiye Finans Happy Card sahipleri mesaj kısmına kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye “GAZ” yazarak mesaj göndererek kayıt olabilmektedirler.  ING Bonus sahipleri ise 2205’e “BOL GAZ” yazarak mesaj gönderip kampanyaya kayıt yaptırabilirler.

Garanti Bankası’nın Bonus kampanyalar konusunda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklı bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.