Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
BKM Express Kampanya 98 views 2

BKM Express’ten anında 20 TL indirim!

Dünya’nın en lezzetli zeytinyağlarının üretildiği üç bölgeden biri olan Edremit Körfezi Kazdağı etekleridir. nerminhanim.com’un ürünleri Kazdağı eteklerinde yetiştirilen düşük asitli, kendi has aromalı zeytinlerden üretilmektedir. Zeytinden ürünlerinin sunulduğu site, BKM Express kampanya ile müşterilerine güzel imkânlar sunmaktadır.

BKM Express güvencesinde , Doğal ürünlerin adresi; nerminhanim.com

Üretime başladığı tarihten itibaren Türkiye’de yapılan Zeytin Dostu Ulusal Zeytinyağı yarışmalarında kazandığı Altın Madalya’nın yanında uluslar arası ödüller de kazanan zeytinyağı üreticisi firma müşterilerine daha rahat ulaşabilmek için internet sitesinden BKM Express kampanya işbirliğiyle satışlara başlamıştır.

Kampanya Koşulları nelerdir? Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

 • 11.12.2017-11.01.2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya nerminhanim.com adresinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Siteden BKM Express’le yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • 100 TL alışverişte 20 TL indirim kampanyasından yararlanabilmek için iş yeri sitesinin ödeme sayfasında “Kupon Kodu” alanına “BKMEXPRESS” kupon kodunu girmek gerekmektedir. Kupon kodu girilmeden yapılan alışverişlerde kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya ilk 1000 işlem için geçerlidir, 1000 adedine ulaştıktan sonra kampanya otomatik olarak durdurulur.
 • Üye sadece 1 kere kampanyadan faydalanabilir. Bir üyenin indirimden birden fazla yararlandığı tespit edilirse indirim geri alınır, siparişler iptal edilir.
 • nerminhanim.com firmasının diğer fırsatlarıyla bu kampanya birleştirilemez fakat BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
 • nerminhanim.com ve BKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

“BKM Express’ten anında 20 TL indirim!” üzerine 2 yorum

 1. fevzi küçük dedi ki:

  Bkm ekspress üst üste getiriyor indirimleri bu gidişle bir kaç daha indirim getirirse çok güzel kaar etmiş olacağım yaklaşık 100 tl kaar ettim bir haftada bu indirimler ile.

 2. ahmet sami dedi ki:

  100 tl lik alışverişimizde durduk yere 20 tl lik indirim kazandık haberim yoktu şuan oldu bunu hemen değerlendireceğim böyle indirimler değerlendirildiği sürece çok iyi oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.