Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
BKM Express Kampanya 76 views 0

BKM Express’ten %20 İndirim Fırsatı!

Kırtasiye ve tasarım ürünleri için alışveriş yapacaksanız 49.com.tr sizleri bekliyor. Bu siteden yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizi BKM Express dükkanından yapmanız halinde anında 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile internet üzerinden 49.com.tr üzerinden alışveriş yaptığınızda alışveriş miktarınız 40 TL ve üzeri bir miktar ise peşin veya taksitli alışverişlerinizde anında 20 TL indirim alabileceksiniz.

BKM Express’ten Anında 20 TL İndirim Kampanyasının Süresi

BKM Express kampanya katılım tarihleri 24.11.2017 – 24.12.2017 arasındadır. Bu tarihler arasında 49.com.tr BKM Express dükkanından yapacağınız tüm kırtasiye ve tasarım ürünlerinde 40 TL ve üzeri alışverişinizde anında 20 TL indirim kazanacaksınız.

49.com.tr ve BKM Express Ortak Kampanyasının Ayrıntıları Nelerdir?

Bu kampanya dahilinde BKM Express  ve 49.com.tr ortak olarak hazırlanan indirim kampanyasında bu sitede yer alan BKM Express dükkanından yapacağınız alışverişlerde anında 20 TL indirim kazanma hakkınız bulunmaktadır.  Bu kampanya BKM Express dükkanından yapılan alışverişlerde geçerli olmaktadır. Kampanyanın belirlenen katılım tarihleri arasındaki süre zarfında bu alışverişler yapılırsa indirim hakkı kazanılabilmektedir. Bu indirim BKM Express dükkanında bulunan seçili ürünlerde geçerli olacaktır. BKM Express üyesi bulunan bankaların kampanyaları ile bu kampanya birleştirilebilmektedir. Bu indirim kampanyasından bir kişi sadece bir kez faydalanabilmektedir. Aynı kişi bu kampanyaya birden fazla katılımda bulunmuş ise yaptığı siparişler iptal edilecektir ve indirimi geri alınacaktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanya hediye çeki alımlarında geçerli olmamaktadır. Bu kampanya ile ilgili her türlü değişiklik ve iptal hakkı BKM ve 49.com.tr’ye ait bulunmaktadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

BKM Express ve 49.com.tr ortak kampanyasına katılım için öncelikle 49.com.tr adresinde bulunan ürünler içerisinden BKM Express dükkanından 40 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız durumunda bu kampanyadan yaralanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanma durumunda da anında 20 TL indirim kazanma hakkı elde edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.