Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
BKM Express Kampanya 87 views 1

BKM Express’ten %30 İndirim Fırsatı!

%30 İndirim ve bir sonraki alışverişte geçerli 10 TL indirim çeki!

kokusepetim.com ile BKM Express kampanya güvencesi ile müşterilere yeni alışveriş imkânları sağlandı. Kampanyada BKM Express ile yapılan alışverişe anında %30 indirim yapılmakta, daha sonra yapılan ilk alışverişte ise 10 TL indirim çeki verilmektedir.

Koku ve mum sanatının adresi, kokusepetim.com

SGS ISO 9001.2008 sertifikasına sahip kokusepetim.com sitesinin ürünleri, sağlıklı, doğal, butik ve şık ürünlerle doğal, mistik koku sevenlerin vazgeçilmezidir. Oturma ve dinlenme ortamlarında hoş vakit geçireceğiniz mekânları güzelleştirecek, istenirse hediye olarak sunulup dekoratif olarak da kullanılabilecek parafinsiz şık mum ve çubuklu oda kokusu ürünleri ile müşterilerinin kaliteli ürün beklentisini karşılamaktadır.

Kampanyanın şartları ve koşulları nelerdir?

  • com adresinden yapılan alışverişler için geçerli olan kampanya 13.12.2017’te başlayıp, 13.01.2018 tarihinde biteceketir.
  • BKM Espress ile 75 TL üzerindeki alışverişlere anında %30 indirim yapılacak ve kargo ücreti alınmayacaktır
  • Üyesi olan her bir kişinin kokusepetim.com sitesinden 75 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerde %30 indirim üzerine bir sonraki alışverişte 10 TL değerinde hediye çeki verilecektir.
  • BKM Express Kampanya şartlarının en önemlisi, kokusepetim.com adresinde alışveriş yapıldıktan sonra ön ödeme sayfasındaki “kupon kodu” alanına “BKMEXPRESS” kupon kodu yazılmasıdır. Kupon kodu girilmeyen alışverişlerde kampanya geçerli olamayacaktır.
  • Kampanya, BKM EXPRESS üyesi diğer bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • kokusepetim.com ve BKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

“BKM Express’ten %30 İndirim Fırsatı!” üzerine 1 yorum

  1. caner yas dedi ki:

    Hem indirim kazanıyoruz hemde bir sonraki alışveriş için ek olarak birde 10 tl kazanıyoruz, bu şekilde indirimler düşük gelsede ara ara yapılınca gerçekten bütçeye katkı oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.