Kapat

BKM Express ile İlk 2 BİSU Siparişleriniz 1’er TL!

Bkm Express kampanya fırsatlarına BİSU Mobil uygulaması ile devam ediyor. 19 Mart 2018 tarihinde başlayan kampanyada, BİSU uygulamasından ilk defa sipariş verenlere 2 su siparişini 1 TL’dan satacaktır.

Hemen hemen herkes evine damacana su alıyordur. Türkiye’de bu alanda çok fazla firma mevcut. Bazılarına bir çok kanaldan ulaşabiliyorken bazılarına sadece telefonla sipariş vermek gerekebiliyor. İşte bu konta da evine devamlı su siparişi verenleri büyük dertten kurtaran ve bünyesinde bir çok su firmasını barındıran BİSU uygulaması, Mayıs ayının ortasına kadar geçerli olacak BMK Express kampanyası ile avantajlı bir fırsat sunuyor.

BKM Express ve BİSU Kampanya Koşulları

Kampanya, 19 Mart – 14 Mayıs 2018 tarihleri arasında BİSU mobil uygulaması üzerinden verecekleri ilk siparişlerini BKM Express ile ödeme yapacak müşteriler yararlanacaktır. Kampanya sadece damacana su alımlarında geçerlidir. Diğer ürün alımları kampanyaya dahil edilmeyecektir. Müşterinin elinde boş damacana yok ise depozito ücreti alınacak, eğer elinizde farklı markaların damacana şişesi mevcut ise değişim ücreti talep edilebilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak telefonunuza BİSU uygulamasını yüklenemiz gerekmektedir. Sonrasında ödeme ekranında BKM Express seçilerek kartınızı eşleştirmeniz gerekmektedir. BİSU uygulamasından BKM Express ile sipariş verilecek su markaları bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Bu durumla ilgili tüm sorumluluğu BİSU firması almaktadır.

BİSU uygulaması ile ilgili merak ettiğiniz konuları, Bisu Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımızda detaylıca açıkladık.

BİSU uygulaması üzerinde yer alan damacan su markalarının fiyatları farklılık gösterebilir. Bundan dolayı bir damacan su için en fazla 12 TL indirim yapaılabilecek, bir müşteri kampanya dahilinde en fazla toplamda 24 TL indirim fırsatından yararlanabilecektir. BKM Express kampanya fırsatından ilk 17.000 işlem faydalanabilecektir. Bu rakama ulaşıldığında kampanya otomatik olarak son bulacaktır.

BKM Express kampanya fırsatından aynı müşteri ve/veya adres günde sadece bir kez olmak üzere toplamda 2 defa yararlanabilecektir. Bu kampanya, BKM Express üyesi diğer bankaların kampanya fırsatları ile beraber kullanılabilir. BİSU ve BKM, bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.