Kapat
Bim 1 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler
Blog 187 views 0

Bim Nedir? Nasıl Çalışır?

Bim 1995 yılından bu yana müşterilerine uygun ve kaliteli tüketim malzemeleri sunan marketler zinciridir. Özellikle bim market temel gıda malzemeleri başta olmak üzere birçok farklı ürünü uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana açılan mağaza sayısına sürekli yenilerini eklemekte ve yurtiçi mağazalarının yanı sıra yurt dışında da açtığı yeni şubelerle de gelişimine devam etmektedir. BİM mağazalarının sürekli olarak yaptığı indirimleri ve fırsatları takip edebilmek için bim aktüel takip edilerek fırsatlardan haberdar olabilmek mümkün olmaktadır. Mağazalarda halkın kullanımına sunulan ürünler birçok farklı tedarikçiden sağlanmakta ve en kaliteli ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır.

Bim Mağazalarının Çalışma Prensipleri

Bim market için müşterilerinin çıkarları en önemli prensipleri arasında yer almaktadır. En kaliteli tüketim malzemeleri satılmaktadır. Ayrıca bim market dekorasyona çok önem vermediğinden dolayı ürünleri daha uygun fiyata satabilme imkanı yakalamaktadır. Mağazalarda ürün teşhiri yapılırken farklı özellikte raflar ve sistemler kullanılmamaktadır. Sadelik ve müşterilerin ürünlere kolay ulaşabileceği şekilde marketler dizayn edilmektedir.

Çalışan kişi sayısı açısından da diğer marketlere göre daha az kişi bulunmaktadır. Bu durumda market masraflarını daha aza indirmekte ürün maliyetlerini olumlu etkilemektedir. Mağazaların konumlanması açısından müşterilerin kolay ulaşabileceği yerler seçilmektedir. Sürekli reklam çalışmaları yapılmamasına rağmen, çok geniş kitleler tarafından fazlasıyla tercih edilen marketler arasında yer almaktadır. Mağazalarında kullanılan sade tasarımlar ve çalışanları konusunda titiz seçimleri sayesinde, giderek daha fazla büyümekte ve şube sayısını artırmaktadır. Mağazalarda satılan tüm ürünlerin müşteriler tarafından beğenilmediği ya da sıkıntı yaşandığı durumlarda geri iadesi mümkün olmaktadır.

BİM marketlerinde farklı ürün çeşitleri yanı sıra kendi üretimi olan malzemelerde satılmaktadır. Satılan her ürün gerekli denetlemeler ve yasal prosedürlerden geçerek müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Garantisiz ve yasal olmayan ürünler bim marketlerde satılmamaktadır. BİM marketleri ürün alacakları tedarikçilerle gerekli prosedürler uygulandıktan sonra anlaşma yapmaktadır. Daha önceden anlaşma yapılmış olan tedarikçiler ise sürekli olarak belirli zamanlar dahilinde kontrolden geçirilmektedir.

Bim Mağazaları İndirim Fırsatları

BİM mağazalarında sürekli olarak güncellenen bim indirim fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapmak mümkündür. Her ayın belirli dönemlerinde farklı ürünlerde sürekli olarak devam eden, avantajlı fiyat tarifelerini bulabilmek mümkündür. Ayrıca bim market tedarikçilerden direkt alım yaptığı için farklı ürünleri uygun fiyatlara deneyimleme şansıda bulunabilmektedir. Aslında bu özelliğinden dolayı satılan ürünlerde fiyat açısından gayet uygun durumdadır.

BİM mağazalarından alışveriş yapanlar indirimlerden haberdar olabilmek için bim kataloğu takibinden de yararlanabilmektedir. İndirim fırsatlarından haberdar olabilmek için BİM marketlerde bulunan broşür ve kataloglardan yararlanılabilmektedir. Ayrıca internette BİM sayfası üzerinden aktüel ürünlere ve indirimlere ulaşabilmekte mümkün olmaktadır.

Bim Mağazalarında Sunulan Ürünler

BİM mağazalarında müşterilere sunulan ürünler arasında kahvaltılık ve süt ürünleri, çeşitli et mamulleri, farklı seçenekler dahilinde sunulan taze içecek çeşitleri, tüm bakliyat ürünleri, un ve unlu gıdalar, sürekli taze olarak bulunan tatlı çeşitleri, manav reyonunda sebze ve meyve çeşitleri, dondurulmuş gıdalar, temizlik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok çeşit ve seçenek bim mağazaları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca BİM mağazalarında Bimcell adı altında gsm hizmeti imkânlarından faydalanabilmek de mümkündür. Bimcell BİM’e ait olan gsm hizmetidir.

BİM marketleri Bimcell hatlarını satın almak ve kısa süre içerisinde kullanabilme avantajını sunmaktadır. Özellikle Bimcell’ in kullanıcılarına sunduğu tarife ve paketlerden yararlanarak, ay boyunca uygun fiyata konuşmak ve diğer işlemleri halledebilme imkanı bulunmaktadır. Bimcell sayesinde uygun konuşma, internet ve mesajlaşma paketleri dahilinde hizmet alabilmek mümkündür. Mağazalardan Bimcell’ e ve farklı operatörlere lira yüklemek de mümkün olmaktadır.

Bim Aktüel Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.