Kapat

Bim Market 23 Mart’ta Samsung Note 8 Satacak!

Bim market muazzam teknolojik indirim fırsatlarına bir yenisini daha ekliyor. Sanırım bundan sonrada ara ara bu şeklide kayda değer indirim fırsatlı ürünler görmeye devam edeceğinz. İki hafta kadar önce Apple iPhone X modeli cep telefonunu çok uygun denebilecek yani 1.000 TL seviyesinde bir indirim kampanyası ile satışa çıkarmıştı. Geçtiğimiz Cuma günü ise Xiaomi marka Bluetooth hoparlörü piyasa fiyatının yarısına satışa sunmuştu.

Bim market 23 Mart 2018 tarihinde Samsung Note 8 cep telefonu satışa sunuyor?

23 Mart Cuma gübü başlayack Bim aktüel ürünler kampanyasında Samsung markasının geçen sene gündeme damgısını vuran çerçevesiz modeli Samsung Note 8 3.299 TL fiyat etiketi ile market raflarında ki yerini alacak. Araştırmalırımız şuan bu model Samsung Türkiye Garantili olarak 5.000 TL civarında satıldığını gördük. Bim market’te bu ürünü 2 Yıl Garantili olarak satışa sunacak fakat Samgung Türkiye garantisimi olacak İthalatçı garantisi mi olacak bununla ilgili bir bilgi elimizde maalesef yok.

Eğer Samgung Türkiye garantisi ile satılacaksa inanılmaz bir indirim sizleri bekliyor. Eğer bütçeniz uygunsa ve yeni telefon ihtiyacınız varsa bu mükemmel telefonu bu fiyata kaçırmayın deriz. Bu söyleyeceğimiz şey çok önemli, eğer ürün ithalatçı firma garantiliyse o zaman 3.299 TL’lik fiyatı uygun bulmuyoruz. Araştırma yapılırsa ithalatçı garantili daha uygun fiyatlar bulunabilir.

Ürünün garantisiyle ilgili her hangi bir bilgi elimize geçerse sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda anında paylaşıyor olacağız. Sizlerde kendi piyasa araştırmanızı yaparak telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.