Kapat

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 4 Mayıs 2018

Sonraki

Bim indirim fırsatları broşürü 4 Mayıs 2018 tarihi için yayına sunuldu. İki hafta olmasına rağmen bir çok üründe kampanya yapmış olan Bim market, evinizin bir çok ihtiyacını karşılacağını düşünüyoruz.

Bim market mağazalarında yüzlerce kategoride ürünler satmakta ve bu ürünlere de ara ara kampanyalar düzenlemekte. Fakat asıl kampanyaları mağazalarında devamlı bulamadığımız ve sadece kampanya dönemlerinde sınırlı stoktan satışa sunan Bim market, bu ürünleri de çok uygun fiyatlardan satışa sunma politikası izliyor. 4 Mayıs tarihli Bim indirim broşüründe, Ütüden Mini Fırına, Blender setinden Halılara kadar evinizin büyüklü küçüklü bir çok ihtiyacınızı karşılayacak ve bu ürünlere uygun fiyatlardan sahip olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

4 Mayıs indirim broşürünün gözdesi olacağını düşündüğümüz LUXELL mini fırın ürününden bahsetmek istiyoruz sizlere. 40 lt. iç hacime sahip fırında, Zil uyarı sistemi ve Zaman ayarı özellikleri bulunuyor. Ayarlanabilir raf yüksekliği sayesinde rahat bir kullanım sunan mini fırın, ayarlanabilir termostat ve yüksek ısıya dayanıklı cam kapak ile geliyor. LUXELL mini fırın 2 Yıl garantili olarak 145,00 TL fiyat etiketini sahiptir. Ayrıca bu ürüne bonus ve world kart kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanıda sunulmakta.

Sırada ki ürün olan Altus Çay Makinesi özelliklerini inceleyelim. 1700 Watt gücünde çalışan makine, 1.9 lt. Isıtıcı hazne ve 0.7 lt. Cam Demlik kapasitesine sahiptir. Su kaynatma emniyei ve Çay filtresi bulunan makine 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Cihazda ayrıca Kaynama ve Su Seviyesi göstergeleride bulunmaktadır. Altus Çay Makinesi 2 yıl garantili olarak 145,00 TL ve kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satışa sunulacaktır.

4 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacak Bim indirim kampanyasında yer alan daha bir çok ürün bulunmakta. Yemek masaları için bir birinden güzel yemek takımları, çatal bıçak takımları ve masalarda kullanabileceğiniz şık yardımcı ürünler Bim indirim broşür fırsatlarında yerini almış durumda. Yukarıda belirttiğimiz ve belirtemediğimiz daha bir çok ürünü Bim görsel broşürlerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bim İndirim Broşürü 04 – 10 Mayıs 2018

Bim İndirim Broşürü 4 Mayıs 2018

1 2 3 4 5 6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.