Kapat

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 27 Nisan 2018

Sonraki

Bim 27 Nisan 2018 tarihinde itibaren geçerli olacak kampanya broşürünü yayınladı! Bir çok avantajlı ürünün bulunduğu Bim indirim broşürü dolu dolu onlarca kategoride fırsatlar sunuyor.

Bim indirim broşürü haricinde mağaza raflarında devamlı bulundurduğu ve satışa sunduğu marka ürünleri ile müşterilerin tercih noktası olmaya devam eden Bim market, bütçe dostu fiyatları ile sebzeden meyveye, et ürünlerinden ev ihtiyaçlarını tamamlayabileceğiniz ürün gamları ile sizlere her daim hizmet vermeye devam ediyor.

6000’den fazla mağaza sayısı bulunan ve Türkiye genelinde hemen hemen tüm tüketicilere ulaşmış olan Bim market, 27 Nisan tarihinde başlatacağı kampanya fırsatlarında yine çok uygun fiyatlı ürünleri satışa sunacak. Elektronik’ten Halıya kadar bir çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kampanya sizleri bekliyor. Her broşür kampanyasında olduğu gibi Mutfak ihtiyaçları yine unutulmamış. Tava ve Tencere çeşitleri, Cam ürünleri, El Mikseri ve Set Üstü Ocak gibi öne çıkan ürünlerine uygun fiyatının yanında seçili ürünlerde uygun ödeme koşullarıda sunulmakta.

27 Nisan haftası eminiz bir çok kişinin tercihi olacak olan KUMTEL Cam Set Üstü Ocak avantajlı fiyatı ile Bim market raflarında ki yerini alacak. Doğalgaz ile çalışan ocağın kısa özelliklerinden bahsedelim. Siyah cam yüzeye sahip ocakta 4 Göz bulunuyor. Paslanmaz emaye bek kapakları bulunan cihaz Yandan düğmelidir. Otomatik çakmaklı, Gaz Emniyet Sistemli bu Set üstü ocağa 275,00 TL ve kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Bu ürün 2 Yıl Kumtel Garantisi ile satılmaktadır. Araştırmalarımızda bu ürünün Bim marketlerde yaklaşık 50 TL civarında daha uyguna satılacağını belirtmek isteriz.

Her daim kaliteli ve avantajlı fiyatlara sahip ürünlerin önde gelen adreslerinden biri olmayı başaran Bim market, 27 Nisan – 3 Mayıs 2018 tarihlerinde arasında düzenleyeceği bu kampanyadan mutlaka yararlanmanızı tavsiye ederiz. Kampanya fırsatlarını Bim indirim broşür görsellerinde daha detaylı inceleyebilir alacağınız ürünlere şimdiden karar verebilirsiniz.

Bim İndirim Broşürü 27 Nisan – 03 Mayıs 2018

Bim İndirim Broşürü 27 Nisan 2018

1 2 3 4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.