Kapat

Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler

9 Şubat Bim fırsat ürünleri broşüründe Saatler Ayakkabılar, Takı Dolabı, Tıraş Makineleri, Makyaj ve Cilt bakım ürünleri bulunuyor. Ayrıca Tava ve Tencere setleri, Kahve setleri ve Kupalar bu broşürde ki yerini almış.

Casio Erkek Kol Saati 119,00 TL, Erkek Klasik Ayakkabı 39,90 TL, BlueHouse Profesyonel Fön Makinesi 89,90 TL, Bayan Welsoft Sabahlık 29,90 TL, Bay – Bayan Parfüm  19,90 TL, 2’li Eşleşen Bayan Çorap 7,95 TL, Kokulu Bardak Mum 5,95 TL, Gillette Proglide Styler 39,90 TL, 5’li Erkek Çorap 12,95 TL, Aynaı Takı Dolabı 109,90 TL, Premier Saç Düzleştirici 19,90 TL, Kokulu Sabun 150 gr. 3,95 TL, El ve Vücut Losyonu 4,50 TL, Casio Bayan Kol Saati 79,90 TL, Solingen Kişisel Bakım Seti 9,95 TL, Tokalon 15 ml. Yüz Maskesi 6,45 TL, Soley Çift Kişilik Nevresim Takımı 79,90 TL fiyatlardan satışa sunulacaktır.

Bim fırsat ürünleri broşüründe yer alan mutfak ürünleri; Kütahya Porselen Demlik 18,90 TL, chef’s 4’lü Tava Seti 49,90 TL, Orkide 22,90 TL, 3’lü Simli Cam Kalp Çerezlik 9,90 TL, chef’s Teflon Karnıyarık Tencere 34,90 TL, Kütahya 2 Katlı Kalp cam Servis Tabağı 14,90 TL, chef’s Kızartma Tenceresi 34,90 TL, Kütahya 18 Parça Çay ve Porselen Kahve Seti 37,90 TL, Kütahya 2’li Porselen Türk Kahve Seti 9,95 TL fiyattan satışa sunulacaktır.

Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler

Bim fırsat ürünleri 9 Şubat 2018 videosu

“Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler” üzerine 16 yorum

 1. nevzat doğan dedi ki:

  Bim yine piyasanın çok alında ürünleri getirmiş, gidip bir kez bakılmayı hak ediyorlar eğer kaldıysa kesinlikle bir iki ürün alacağım.

 2. caner yılmaz dedi ki:

  Uzun zamandır babam için küçük bir hediye almayı planlıyordum şuan çok güzel bir saati bimde gördüm hemen gidip alacağım tam babamın beğeneceği türden bir saat.

 3. mehmet boğaz dedi ki:

  Bim yine çok uygun fiyata ürünler getirmiş, hem giyim hemde eğlence alanında satın alınabilecek ürünler ben bir kez gidip bakacağım çünkü bakılmaya değer ürünler.

 4. mehmet doğan dedi ki:

  Bimin aktuel ürünlerinden bu hafta ürün almayacağım alacağım ama sadece mutfak için bu hafta işime yarayacak pek ürün gelmemiş haftayaki ürünlerinden birşeyler alacağımı tahmin ediyorum ama

 5. muzaffer salih dedi ki:

  Bim yine çok uygun ürünleri getirmiş her hafta zaten en az bir adet çok uyguna bir ürün getiriyor bu hafta ayakkabıyı çok uyguna getirmiş benim hoşuma gitti.

 6. kerem özdemir dedi ki:

  Mutfak ürünleri hem indirimli hemde kaliteli gelmiş, mutfak parçası olarak eksiğim biraz fazlaydı bu hafta hepsini gidereceğim.

 7. irem sudenar dedi ki:

  Tam sevgililer haftasına denk geldiği için sevgililer içinde hediyeler gelmiş hem saat hemde parfüm hediye olarak verilebilecek güzel ürünler ben saati çok beğendim.

 8. ahmet uygur dedi ki:

  Profösyönel bir şekilde kullanmak için saç kurutma makinesi geliyor, uzun süredir kaliteli bir şey almak istiyordum bu hafta gelmesi tadı tuzu oldu.

 9. orhan sönmez dedi ki:

  Bu hafta bime bir çok alanda ürün geliyor, giyimden kozmetiğe her alanda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz ben saat ve parfümü kararlaştırdım şimdi ilk gün gidip alacağım.

 10. selin ufkar dedi ki:

  Bu hafta yine bime çok ucuz ürünler gelmiş, gidip bir kez bakılmayı hak ediyorlar, sizede bir kez bakmanızı tavsiye ederim.

 11. İrem kortaş dedi ki:

  19 tl ye saç düzleştirici geliyor uzun süredir bu fiyatlarda böyle bir ürün arıyordum temel işlerimi görmeye fazlasıyla yeter.

 12. nuri aksar dedi ki:

  Mutfak ürünleri bizim hoşumuza gitti, hem fiyat olarak hemde kalite olarak çok iyi duruyorlar 9 şubatta açılış sahatlerinde gidip hemen almaya çalışacağız.

 13. hakan ilker dedi ki:

  Kol saatleri tam hediyelik, ben babama hediye olarak almayı düşünüyorum gerçekten kaliteli ve hoş saatler bu fiyata böyle bulmak zor herkese tavsiye ederim.

 14. cemal kaya dedi ki:

  Her hafta cuma günleri aksatmadan bim’e giderim çünkü her hafta mutlaka beğeneceğim yada ihtiyaç duyacağım ürünleri getiriyorlar.

 15. ahmet kara dedi ki:

  Kış için bot ihtiyacım halen devam ediyordu fiyat olarak çok uygun bir bot beğendim, eğer ben gittiğimde halen satılmamış olursa kesinlikle alacağım.

 16. selin ilmez dedi ki:

  Bim 9 şubatta parfüm adına gerçekten çok güzel ürünleri getiriyor, ben bir kaç ürünü şimdiden beğendim 9 şubat sabahı gidip sıraya gireceğim ürünleri kaçırmamak için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.