Kapat

Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler

Ocak ayı’nın 2.sayısı olma özelliğini taşıyan Bim aktüel ürünler 12 Ocak broşürü yayınlandı. Her hafta Cuma günü değişik ürün kategorileri ile karşımıza çıkan Bim market bu hafta daha çok çocuklarımızı sevindirecek gibi. Bim broşürünün bir sayfasını tamamen oyuncaklara ayrılmış durumda.

Malum her gün televizyonlarda utlaka bir hırsızlık olayı görüyoruz duyuyoruz maalesef. Sizlerde evlerinizi veya iş yerlerinizi daha güvenli hale getirmek istiyorsanız ve bunun için arayış içersindeyseniz Bim 12 Ocak broşüründe tam size göre bir ürün bulunuyor. 4’lü Güvenlik Kamerası 579,00 TL ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ile 12 Ocak Cuma günü sizleri bekliyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bayanlar unutulmamış tabii ki. Fakir Dik Durabilen Süpürge, chef’s tava tencere setleri, LAV ve Paşabahçe cam ürünlerinde bir çok üründe fırsat bulunuyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu hafta Cuma gübü başlayacak olan Bim aktüel ürünleri kampanyasınde oyuncaklar ön plana çıkmış. Pilsan, dede, bemi ve lisanslı daha bir çok oyuncak Bim 12 Ocak broşüründe. Oyuncakları detaylıca görsellerde inceleyebilirsiniz.

Bim aktüel ürünler fırsatlarından yararlanmak için 12 Ocak Cuma günü mutlaka Bim marketleri ziyaret etmelisiniz.

Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler

Bim 19 Ocak 2018 aktüel ürünleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.